24h online
Pojawiają się nowe wątki w sprawie śmierci Magdaleny Ż. źródło: Super Express

Pojawiają się nowe wątki w sprawie śmierci Magdaleny Ż.

W sprawę chce się włączyć znany egipski prawnik

Drugi tydzień hipotez w sprawie śmierci Magdaleny Ż. Wciąż niewiele wiadomo w związku z tajemniczą śmiercią młodej Polki w Egipcie.

Wokół tej sprawy pojawiają się nowe wątki i pytania m.in. o narkotyki oraz handel ludźmi, na które nikt nie potrafi jasno odpowiedzieć. Na miejscu biegli zbierają niezbędne do wyjaśnienia sprawy informacje. Wszystkie działania kontroluje także egipski minister sprawiedliwości. W Egipcie głośno mówi się o chorobie psychicznej kobiety i jej skutku w postaci samobójstwa.

Czytaj także: Tragedia w Radomiu. Matka i jej syn znalezieni martwi w mieszkaniu

Nie cichną także hipotezy o środkach odurzających, pod których wpływem miałaby być Magdalena Ż. Tę teorię mogłyby potwierdzać informacje Zbigniewa Helińskiego z Cywilnego Biura Śledczego o tym, iż kobieta swoim dziwnym zachowaniem ściągała na siebie uwagę. Rozbierała się w miejscach publicznych, kładła się na podłodze, wypytywała ludzi o życie pozagrobowe.

W wyjaśnienie okoliczności tej tragedii chce się również włączyć mecenas Shady Abdellatif, który jednej z Polek, pomógł w przeszłości odzyskać syna z rąk ojca-porywacza. Polska ambasada jak na razie nie zareagowała na propozycję wpływowego Egipcjanina.

(„24 godziny”)

Magdalena Ż.

egipt

Redakcja 24 godziny
date_range 13 maja 2017 schedule 21:39