24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Po meczu Polska-Czarnogóra. „Udało się stworzyć kolektyw i to się czuje”

Piłkarze Reprezentacji Artystów Polskich w Nowa TV

– Nasi piłkarze bardzo spokojnie podchodzą do zwycięstw i uważam, że to jest dobry prognostyk – mówił w Nowa TV aktor Piotr Zelt, komentując wygraną Polski z Czarnogórą w eliminacjach do MŚ w piłce nożnej. – Cieszę się bardzo i mam nadzieję, że cała Polska się cieszy – dodał aktor Marcin Mroczek.

– Mam wrażenie, że drużyna się nieco przykurzyła przez ten okres zimowy, przez przerwę. Teraz (piłkarze) muszą się na nowo poczuć na boisku – mówił w programie „Tu i teraz” Piotr Zelt, aktor, który komentował niedzielny mecz Polska-Czarnogóra, w którym Biało-Czerwoni wygrali 2:1. Jednocześnie podkreślił, że kibiców nic nie cieszy tak, jak sukcesy, których jesteśmy świadkami. Przypomniał tu historyczny awans naszych piłkarzy w rankingu FIFA, w którym dotarliśmy na 12. miejsce w tabeli.

– Cieszę się bardzo i mam nadzieję, że cała Polska się cieszy – dodał aktor Marcin Mroczek, który – jak podkreślał – do czasu drużyny Lewandowskiego i spółki sukcesy polskiego futbolu znał tylko z opowieści. Pytany o to, czy jako lider w grupie mamy już pewne miejsce na MŚ w Moskwie w 2018 r., gość Nowa TV odparł, że „chyba tak”. – Wszystko się może zdarzyć i jeszcze mamy drugą kolejkę. Chłopaki muszą grać do końca i pokazać, że jesteśmy przygotowani na te mistrzostwa – podkreślał Marcin Mroczek.

Aktorzy pochwalili się też, że w tyk roku wyjeżdżają reprezentować nasz kraj jako Reprezentacja Artystów Polskich na mistrzostwa świata do Rosji. Jak przyznali, RAP poprzednio zajęła 7. miejsce, ale teraz ma zakusy na finał.

(„Tu i teraz”)

jarosław kulczycki

aktorzy

Reprezentacja Artystów Polskich

marcin mroczek

Polska-Czarnogóra

Tu i teraz

futbol

piotr zelt

biało-czerwoni

piłka nożna

Redakcja 24 godziny
date_range 28 marca 2017 schedule 09:40
Arłukowicz: Ziobro z takimi narzędziami jest po prostu niebezpieczny
Reforma sądów w „Tu i teraz”

– Ziobro przejmuje kontrolę nad sądami (...), a chyba nie muszę nikomu przypominać, że minister Ziobro z takimi narzędziami w ręku jest po prostu niebezpieczny – mówił w Nowa TV były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. We wtorek Kancelaria Prezydenta poinformowała, że Andrzej Duda podpisał ustawę o sądach powszechnych.

Redakcja 24 godziny
date_range 25 lipca 2017 schedule 10:24