24h online
Piłą mechaniczną chciał ojcu odciąć głowę źródło: KSP

Piłą mechaniczną chciał ojcu odciąć głowę

37-letniego oprawcę złapano po dwóch miesiącach

Szokująca historia z podwarszawskiej Wiązowny. Rozwścieczony syn chwycił za piłę mechaniczną i zaczął nią ciąć swojego własnego ojca. W pewnym momencie wyrodnego syna coś spłoszyło i uciekł. Po dwóch miesiącach ukrywania się zatrzymała go policja.

Wszystko wydarzyło się na początku września. Pomiędzy 37-letnim synem, a 62-letnim ojcem doszło do ostrej słownej sprzeczki. W pewnym momencie rozwścieczony syn chwycił za mechaniczną piłę i ruszył z nią w kierunku ojca. Zranił go w twarz, szyję i klatkę piersiowa. O mało co i odciąłby mu głowę.

Na szczęście w porę zareagowali sąsiedzi, którzy wezwali policje. To spłoszyło zwyrodniałego syna. 37-latek ukrywał się przez dwa miesiące. Kilka dni temu w końcu zatrzymali go policjanci. Krewki syn trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące w oczekiwaniu na proces

(KSP)

policja

otwock

Redakcja 24 godziny
date_range 16 listopada 2016 schedule 11:32

Dwie spektakularne akcje policji wymierzone w hodowców marihuany na Dolnym Śląsku. W hali produkcyjnej w Opolu policjanci CBŚP zabezpieczyli 1000 krzewów konopi oraz sześć kilogramów gotowej do sprzedaży marihuany. Kolejne 30 kilogramów można było uzyskać z plantacji konopi, ukrytej w kompleksie leśnym na terenie powiatu średzkiego.

Redakcja 24 godziny
date_range 28 czerwca 2017 schedule 12:56