24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Pijani rodzice rzucali w siebie ośmiomiesięcznym dzieckiem!

Dramat w Łodzi; lekarze walczą o zdrowie malca

Łódzka policja została wezwana w nocy z środy na czwartek do jednego z mieszkań, gdzie doszło do brutalnej awantury. W wyniku kłótni dziecko pary zostało ciężko ranne. Z nieoficjalnych informacji wynika, że rodzice miała rzucać w siebie małym chłopcem. W pewnym momencie dziecko wypadło im z rąk i uderzyło głową w komodę.

Przybyli na miejsce policjanci zastali pijaną parę oraz ranne dziecko, które ma zaledwie osiem miesięcy. Stan chłopca jest ciężki, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Lekarze walczą z konsekwencjami silnego uderzenia w głowę. Pijani w sztok rodzice mieli rzucać w siebie dzieckiem, które w pewnym momencie wypadło im z rąk.

Czytaj także: Opiekunka znęcała się nad dziećmi w stołecznym przedszkolu?

„Oboje za sprawowanie opieki nad dzieckiem w stanie nietrzeźwości usłyszą zarzut narażenia dziecka na utratę życia lub zdrowia zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności. O ewentualnych kolejnych zarzutach będą decydować wyniki śledztwa” – powiedział Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury w rozmowie dla portalu dzienniklodzki.pl.

Matka dziecka ma mieć na ciele ślady po stosowaniu wobec niej przemocy. Również dziecko miało doświadczyć w przeszłości przemocy fizycznej.

(SE.pl)

pobicie

policja

łódź

przemoc

Redakcja 24 godziny
date_range 20 lipca 2017 schedule 20:33