24h online
Pijani policjanci zniszczyli zaparkowane auta źródło: TOMASZ GOLA/SE/EAST NEWS

Pijani policjanci zniszczyli zaparkowane auta

Ponieśli surowe konsekwencje

Dwaj policjanci zniszczyli trzy auta stojące na jednym z parkingów w Inowrocławiu - czytamy na stronie „Super Expressu”. Funkcjonariusze zostali zatrzymani, a następnie zapadła decyzja o wydaleniu ich ze służby. Sprawę bada prokuratura.

Zdarzenie miało miejsce 24 listopada, kilka minut przed godziną 23.00. Policjanci z Inowrocławia otrzymali zgłoszenie, że kierowca renault uszkodził auta zaparkowane na jednej z ulic Osiedla Rąbin – czytamy na se.pl. Osoba zgłaszająca sytuację na policję podała, że chwilę po zdarzeniu z auta uciekły dwie osoby.

„Policjanci ustalili, że właścicielem renault jest funkcjonariusz z Inowrocławia” - mówi w rozmowie z „Gazetą Pomorską” podinsp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Bydgoszczy.

Niedługo po zdarzeniu zgłosił się drugi policjant, który również był na miejscu zdarzenia. Obaj mężczyźni byli pijani.

Prokuratura prowadziła działania, aby ustalić, kto prowadził auto w chwili zdarzenia. Komendant wojewódzki policji w Bydgoszczy podjął już decyzję o zwolnieniu ze służby obu funkcjonariuszy.

(se.pl)

policja

stłuczka

Inowrocław

alkohol

policjanci

Redakcja 24 godziny
date_range 25 listopada 2016 schedule 17:26
Filipiny wypowiadają wojnę dilerom. Polała się krew
Ludzie zaczęli czuć się bezpiecznie

Krwawa noc na Filipinach – tylko w ciągu ostatniej doby zabito 25 osób. W poprzednią noc zginęły 32 w związku z akcjami policji mającymi na celu zwalczanie dilerów narkotykowych. Dzieje się tak, ponieważ prezydent Filipin zaraz po objęciu władzy zezwolił służbom na używanie broni wobec handlarzy bez ostrzeżenia. Krwawa batalia trwa tam od czerwca 2016 roku.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 15:17