24h online
Pedofil zaatakował w Gdańsku źródło: Policja

Pedofil zaatakował w Gdańsku

11-latce udało się uciec

Mężczyzna zaatakował 11-letnią dziewczynkę na jednej z klatek schodowych w Gdańsku. Wiadomo, że obnażał się i próbował ją zmusić do czynności seksualnych. Dziecko uciekło, na szczęście nie odniosło żadnych obrażeń - informuje „Super Express”. Policja poszukuje sprawcy.

Historia miała miejsce we wtorek, 15 listopada około godziny 18.00 w Gdańsku. Mężczyzna wszedł za 11-latką do klatki schodowej jednego z bloków przy ulicy Cieszyńskiego, obnażył się, zachowywał obscenicznie i próbował zmusić dziecko do tzw. innej czynności seksualnej - czytamy na stronie se.pl.

Na szczęście dziewczynka uciekła i nie doszło do tragedii.

„W chwili obecnej kryminalni cały czas ustalają tożsamość tego mężczyzny, dążą do tego, żeby jak najszybciej go zatrzymać” - poinformowała Aleksandra Siewert z KMP w Gdańsku.

Okolica jest patrolowana przez policjantów. Funkcjonariusze ustalają świadków i próbują stworzyć portret pamięciowy mężczyzny.

(se.pl)


 

policja

zboczeniec

gdańsk

pedofil

Redakcja 24 godziny
date_range 17 listopada 2016 schedule 09:49
Filipiny wypowiadają wojnę dilerom. Polała się krew
Ludzie zaczęli czuć się bezpiecznie

Krwawa noc na Filipinach – tylko w ciągu ostatniej doby zabito 25 osób. W poprzednią noc zginęły 32 w związku z akcjami policji mającymi na celu zwalczanie dilerów narkotykowych. Dzieje się tak, ponieważ prezydent Filipin zaraz po objęciu władzy zezwolił służbom na używanie broni wobec handlarzy bez ostrzeżenia. Krwawa batalia trwa tam od czerwca 2016 roku.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 15:17