24h online
Para prezydencka złożyła świąteczne życzenia [WIDEO] źródło: Grzegorz Jakubowski/KPRP

Para prezydencka złożyła świąteczne życzenia [WIDEO]

„Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz”

– Możemy różnić się w poglądach, ale polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin – podkreślił Andrzej Duda w spocie opublikowanym na stronie prezydenta. W Wigilię Bożego Narodzenia para prezydencka jak co roku złożyła życzenia rodakom.

Zgodnie z tradycją, w Wigilię na oficjalnej stronie prezydenta pojawiły się życzenia, skierowane do rodaków w Polsce i za granicą.

Oprócz pomyślności i optymizmu, para prezydencka życzyła Polakom także „wyrozumiałości i otwartości”. – Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz. Możemy różnić się w poglądach, ale polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze – podkreślił Andrzej Duda.

W trosce o przyszłe pokolenia

Prezydent zwrócił się także do rodzin wychowujących dzieci. – Zadbajmy o to, by następne pokolenia mogły żyć w Polsce spokojnej, bezpiecznej i sprawiedliwej – powiedział.

Z kolei Agata Kornhauser-Duda zaapelowała, by atmosfera Świąt „trwała także na co dzień – również wtedy, kiedy już wrócimy do pracy i zwykłych obowiązków”.

Obejrzyj życzenia pary prezydenckiej z okazji Bożego Narodzenia.

(prezydent.pl)

wigilia

pierwsza dama

agata kornhauser-duda

życzenia

prezydent

pałac prezydencki

święta

boże narodzenie

Andrzej Duda

Redakcja 24 godziny
date_range 24 grudnia 2016 schedule 08:30
Tusk i Biedroń depczą Dudzie po piętach [SONDAŻ]
Gdyby wybory prezydenckie odbyły się dziś...

Pierwszą turę wyborów prezydenckich Andrzej Duda miałby w kieszeni, ale w drugiej kontrkandydat mógłby już mu zagrozić. Robert Biedroń nawet bardziej niż Donald Tusk. Jak wyglądałyby wyniki wyborów prezydenckich, gdyby odbywały się dzisiaj? Nastroje badał Panel Badawczy Ariadna dla „Dziennika Gazety Prawnej”.

Redakcja 24 godziny
date_range 18 maja 2017 schedule 14:19