24h online
Para prezydencka złożyła świąteczne życzenia [WIDEO] źródło: Grzegorz Jakubowski/KPRP

Para prezydencka złożyła świąteczne życzenia [WIDEO]

„Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz”

– Możemy różnić się w poglądach, ale polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin – podkreślił Andrzej Duda w spocie opublikowanym na stronie prezydenta. W Wigilię Bożego Narodzenia para prezydencka jak co roku złożyła życzenia rodakom.

Zgodnie z tradycją, w Wigilię na oficjalnej stronie prezydenta pojawiły się życzenia, skierowane do rodaków w Polsce i za granicą.

Oprócz pomyślności i optymizmu, para prezydencka życzyła Polakom także „wyrozumiałości i otwartości”. – Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz. Możemy różnić się w poglądach, ale polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze – podkreślił Andrzej Duda.

W trosce o przyszłe pokolenia

Prezydent zwrócił się także do rodzin wychowujących dzieci. – Zadbajmy o to, by następne pokolenia mogły żyć w Polsce spokojnej, bezpiecznej i sprawiedliwej – powiedział.

Z kolei Agata Kornhauser-Duda zaapelowała, by atmosfera Świąt „trwała także na co dzień – również wtedy, kiedy już wrócimy do pracy i zwykłych obowiązków”.

Obejrzyj życzenia pary prezydenckiej z okazji Bożego Narodzenia.

(prezydent.pl)

wigilia

pierwsza dama

agata kornhauser-duda

życzenia

prezydent

pałac prezydencki

święta

boże narodzenie

Andrzej Duda

Redakcja 24 godziny
date_range 24 grudnia 2016 schedule 08:30