24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„Paprykarz”: Zawiodłem się totalnie na politykach

Stanisław Kowalczyk o rządach PiS

Na żadnych politykach się tak nie zawiodłem, nawet na Platformie Obywatelskiej, jak na politykach Prawa i Sprawiedliwości, bo miałem z nimi do czynienia - mówił w rozmowie z Tomaszem Sekielskim Stanisław Kowalczyk, znany jako „Paprykarz”. Zasłynął pytaniem „Panie premierze, jak żyć?”, które zadał Donaldowi Tuskowi.

- Póki co, w niektórych dziedzinach, jak słyszę, widzę i obserwuję to masakra, niedobrze się robi – ocenił gość programu „Teraz ja!”.

- Do pani premier miałbym jedną sugestię tylko, że więcej „poweru” i żeby pokazała, że ona ma coś do powiedzenia – mówił Kowalczyk. - Pani premier przydałoby się trochę odwagi, a widzę, że tak nie jest - kontynuował.

Jak mówił Stanisław Kowalczyk, kiedy podszedł do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i chciał zamienić z nim kilka słów, miał usłyszeć z ust Joachima Brudzińskiego, że jest „agentem od Tuska”. Jednocześnie, kilka miesięcy wcześniej był przez niego zaproszony na konwencję PiS. Sam Jarosław Kaczyński miał się zachowywać jakby się nie znali. - Nie poznawał mnie, w ogóle nie reagował - dodał.

Rozmówca określił hasło „dobra zmiana” jako puste słowa, które niewiele ze sobą niosą.

(„Teraz ja!” Nowa TV)

pis

teraz ja!

dobra zmiana

tomasz sekielski

Redakcja 24 godziny
date_range 28 listopada 2016 schedule 08:48
Prezes PiS podał datę ostatniej miesięcznicy!
Nastąpi już niebawem

Podczas 88. miesięcznicy smoleńskiej Jarosław Kaczyński mówił m. in., że trzeba dążyć do prawdy, która jest coraz bliżej. Prezes Prawa i Sprawiedliwości sugerował także, kiedy będzie miała miejsce ostatnia miesięcznica katastrofy – ma nastąpić 96 miesięcy po wypadku prezydenckiego tupolewa.

Redakcja 24 godziny
date_range 11 sierpnia 2017 schedule 13:36