24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

„Paprykarz”: Zawiodłem się totalnie na politykach

Stanisław Kowalczyk o rządach PiS

Na żadnych politykach się tak nie zawiodłem, nawet na Platformie Obywatelskiej, jak na politykach Prawa i Sprawiedliwości, bo miałem z nimi do czynienia - mówił w rozmowie z Tomaszem Sekielskim Stanisław Kowalczyk, znany jako „Paprykarz”. Zasłynął pytaniem „Panie premierze, jak żyć?”, które zadał Donaldowi Tuskowi.

- Póki co, w niektórych dziedzinach, jak słyszę, widzę i obserwuję to masakra, niedobrze się robi – ocenił gość programu „Teraz ja!”.

- Do pani premier miałbym jedną sugestię tylko, że więcej „poweru” i żeby pokazała, że ona ma coś do powiedzenia – mówił Kowalczyk. - Pani premier przydałoby się trochę odwagi, a widzę, że tak nie jest - kontynuował.

Jak mówił Stanisław Kowalczyk, kiedy podszedł do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i chciał zamienić z nim kilka słów, miał usłyszeć z ust Joachima Brudzińskiego, że jest „agentem od Tuska”. Jednocześnie, kilka miesięcy wcześniej był przez niego zaproszony na konwencję PiS. Sam Jarosław Kaczyński miał się zachowywać jakby się nie znali. - Nie poznawał mnie, w ogóle nie reagował - dodał.

Rozmówca określił hasło „dobra zmiana” jako puste słowa, które niewiele ze sobą niosą.

(„Teraz ja!” Nowa TV)

pis

teraz ja!

dobra zmiana

tomasz sekielski

Redakcja 24 godziny
date_range 28 listopada 2016 schedule 08:48
Karolina Piasecka: córka bała się, że mąż mnie zabije
Żona byłego radnego w „Teraz ja!”

– Mąż mnie bił, wyzywał, upadlał, obniżał moje poczucie własnej wartości. Tego nikt nie widział. Przed ludźmi był na poziomie, na wspólnych spotkaniach chwalił się mną, a w domu upadlał – wyznała Karolina Piasecka, żona byłego radnego PiS w Bydgoszczy, w rozmowie z Tomaszem Sekielskim. Jak dodała, na opublikowanie wstrząsających nagrań z zapisem domowych awantur zdecydowała się ostatkiem sił.

Redakcja 24 godziny
date_range 24 kwietnia 2017 schedule 10:47