24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Pałacyk dla „Naczelnika”. Zbierają pieniądze, by podziękować Kaczyńskiemu

Adam Feder na tropie

Skrzywdzony boleśnie przez naszych wrogów, będąc w głębokiej traumie, był w stanie w 2015 roku doprowadzić do cudu. Dodajmy, że chodzi o cud wyborczy. To był fragment uzasadnienia budowy pałacyku dla „Naczelnika”. Pałacyk w darze od narodu ma dostać Jarosław Kaczyński.

Tak jak w latach 20 minionego wieku Józef Piłsudski otrzymał dworek w Sulejówku. Fundacja Ex Corde chce zbierać pieniądze na dar dla prezesa, który – jak czytamy dalej w uzasadnieniu – „całe swe życie, nie dbając o własną wygodę, myślał jedynie o Ojczyźnie, o Polsce”.

Czytaj także: Nagi tors w centrum miasta? Feder sprawdza, czy wypada

Nie wiadomo kiedy, nie wiadomo gdzie, nie wiadomo za ile miałby powstać pałacyk. Zbiórka nie jest oficjalnie zarejestrowana. A oficjalna obecna rezydencja prezesa przy Nowogrodzkiej oficjalnie nic nie wie…

Więcej materiałów Adama Federa zobaczysz na stronie NOWA TV!

(„24 godziny”)

jarosław kaczyński

adam feder

nowogrodzka

pałacyk

naczelnik

Redakcja 24 godziny
date_range 7 sierpnia 2017 schedule 20:18

Adam Feder i jego Federacja, czyli racja Federa to nowy program emitowany w soboty na antenie NOWA TV. Specjalnie dla widzów dziennikarz przygotowuje subiektywny przegląd wydarzeń tygodnia, począwszy od tematów politycznych, na lifestylowych i showbiznesowych kończąc. Oglądając Federację nie sposób się nudzić, bowiem poruszane zagadnienia przedstawiane są z przymrużeniem oka, czasami bardzo mocnym.

Redakcja nowa.tv
date_range 23 sierpnia 2017 schedule 13:29