24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Owsiak do Pawłowicz: niech pani spróbuje seksu

PiS zapowiada podjęcie kroków prawnych

Jakiś czas temu posłanka Krystyna Pawłowicz nazwała uczestników Przystanku Woodstock 2017 satanistami. Do słów polityk PiS podczas trwania festiwalu odniósł się sam Jerzy Owsiak, którzy miał odpowiedzieć jej radą: „niech pani spróbuje seksu”.

„Ci ludzie prezentują wartości satanistyczne - przecież telewizja czasem pokazuje, co się w tym tłumie dzieje. Ja, jako katoliczka gorąco wzywam przy tej okazji katolików, aby nie wspierali tego, aby nie dawali pieniędzy, które dla wolontariuszy i sympatyków kończą się antychrześcijańskim i lewackim praniem mózgu – cytuje posłankę Pawłowicz portal SE.pl

Czytaj także: Mimo wielu trudności… ruszył 23.Przystanek Woodstock!

„Pani Pawłowicz, niech pani spróbuje jednej jedynej rzeczy.... seksu. Niech pani spróbuje seksu” – radził w piątek podczas spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock Owsiak.

Rzeczniczka partii rządzącej zapowiedziała w sobotę, że słowa Jerzego Owsiaka nie zostaną bez reakcji i podjęte zostaną kroki prawne – zapowiedziała Beata Mazurek.

(SE.pl, „24 godziny”)

przystanek woodstock

Jerzy Owsiak

woodstock

Krystyna Pawłowicz

Redakcja 24 godziny
date_range 6 sierpnia 2017 schedule 09:34
Fronczewski walczy o #WolneSądy. Pawłowicz: „stanął tam, gdzie stało ZOMO”
Kuriozalna wypowiedź posłanki

Prawo jest dla słabszych i będzie ich broniło, gdy będą wolne sądy – mówią inicjatorzy akcji pod takim właśnie hasłem. Ze wsparciem spieszą im artyści. Znane twarze i głosy mobilizują do starań o prawo w rękach sądów a nie polityków. Nie wszystkim się akcja podoba. Posłanka Krystyna Pawłowicz właśnie uznała Piotra Fronczewskiego za poplecznika SB.

Redakcja 24 godziny
date_range 11 sierpnia 2017 schedule 17:29