24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Otylia Jędrzejczak urodziła córkę

Nowy etap w życiu mistrzyni olimpijskiej

33-letnia była sportsmenka od dłuższego czasu przygotowywała się na narodziny dziecka – zamieszczała w sieci zdjęcia ubranek i akcesoriów. Córka Otylii Jędrzejczak i Pawła Przybyły przyszła na świat w środę w Krakowie.

Dziewczynka urodziła się w środę wieczorem w szpitalu przy ul. Siemiradzkiego w Krakowie. To tam Otylia Jędrzejczak przebywała od tygodnia, gdzie oczekiwała na rozwiązanie. To pierwsze dziecko 33-letniej byłej sportsmenki. Dziś razem z partnerem, byłym zawodnikiem Cracovii Kraków w sekcji koszykówki, Pawłem Przybyłą i dzieckiem są już w domu.

Mistrzyni olimpijska z Aten w 2004 r. poinformowała o ciąży na profilu w portalu społecznościowym w grudniu ubiegłego roku. Niedawno dowiedzieliśmy się także, że pływaczka zamierza poślubić nauczyciela.

Czytaj także: Sportowe zmagania pod czujnym okiem mistrzyni

Otylia Jędrzejczak jest polską mistrzynią olimpijską w pływaniu (na 200 m stylem motylkowych) z Aten. Z tych samych mistrzostw przywiozła także dwa srebrne medale: na 100 m stylem motylkowym i 400 m dowolnym. Zdobyła także 25 medali mistrzostw świata i Europy. Trzykrotnie wybierana najlepszym sportowcem Polski. W 2014 r. pływaczka zakończyła karierę i założyła Fundację Otylii Jędrzejczak, której zadaniem jest wspieranie młodych talentów.

(SE.pl, „24 godziny”)

córka

sport

otylia jędrzejczak

ciąża

kraków

Redakcja 24 godziny
date_range 20 kwietnia 2017 schedule 20:36
Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!
Sportowcy z Polski liczą na kolejne medale

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za dwa dni rusza 29. Letnia Uniwersjada. W Azji już jest 180-osobowa reprezentacja naszych sportowców. Wystartują łącznie w 14 dyscyplinach.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 16:55