24h online
Ostatnie tygodnie na zarejestrowanie telefonu na kartę źródło: pixabay.com/Pexels

Ostatnie tygodnie na zarejestrowanie telefonu na kartę

Jak to zrobić?

1 lutego 2017 mija termin zarejestrowania telefonu na kartę. Wszystko trwa zaledwie kilka minut i lepiej nie odkładać tego na ostatnią chwilę.

Rejestracji można dokonać osobiście w dowolnym salonie sieci komórkowej, w której mamy kartę. Trzeba mieć przy sobie dowód osobisty. Nie będzie uznany jego skan czy ksero. Samodzielnej rejestracji moga też dokonać dzieci, które ukończył 13 lat i mają dowody osobiste. Rejestracji można również dokonać przez internet, jednak wtedy musimy mieć możliwość elektronicznej identyfikacji.

Ponadto nie da się rejestracji karty zgrać z przeniesieniem numeru do innego operatora. Najpierw kartę musimy zarejestrować u obecnego operatora, a dopiero po tym wystąpić z wnioskiem o zmianę sieci.

Jeśli nie zarejestrujemy karty, to przestanie ona działać od 1 lutego 2017 roku.

(24 godziny)

karta

rejestracja

telefon

sim

Redakcja 24 godziny
date_range 26 grudnia 2016 schedule 14:33
Ostatnie chwile na rejestrację kart prepaid!
Są też dobre wiadomości z Brukseli…

Środa to ostatni dzień na zarejestrowanie telefonicznych kart prepaid. Jeśli tego nie zrobimy, o północy sieci zablokują możliwość wykonywania połączeń. To dodatkowy problem dla wszystkich, którzy korzystają z popularnych telefonów na tzw. karę, ale z Brukseli dotarła do nas także dobra informacja. Od połowy czerwca mniej zapłacimy za połączenia z zagranicy. Znacznie tańszy będzie roaming.

Redakcja 24 godziny
date_range 1 lutego 2017 schedule 13:44