24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Ostatnia trasa koncertowa Adele?

Artystka źle znosi życie na walizkach

Jedna z największych gwiazd muzyki pop jest zmęczona i nie wyklucza przerwy w koncertowaniu. To, że może zrobić sobie przerwę w występach na żywo, Adele ze łzami w oczach, podała podczas koncertu w nowozelandzkim Auckland.

Brytyjska diva skończyła prawie 15-miesięczne tournee po całym świecie.

Według relacji gazety „New Zeland Herald”, Adele zwróciła się do 40-tysięcznego tłumu, tłumacząc, że nie jest dobra w koncertowaniu, a bycie w trasie ją męczy.

Brytyjka podróżowała po świecie, po wydaniu trzeciego w karierze albumu, który wyprzedał się w ilości ponad 20 mln egzemplarzy, wielokrotnie zdobywając status platynowej i diamentowej płyty – także w Polsce.

Czytaj także: Michael Jackson będzie ekshumowany?

Ogromnym sukcesem okazała się również trasa koncertowa, która tak wymęczyła piosenkarkę. Tournee jest uznawane za jedno z najlepiej wyprzedanych w historii – obok trasy zespołu Dire Straits i AC/DC. Łącznie, na koncerty Adele wyprzedano ponad pół miliona biletów.

(„24 godziny”)

trasa koncertowa

adele

muzyka

kultura

piosenkarka

Redakcja 24 godziny
date_range 28 marca 2017 schedule 20:51
Zmarł Janusz Głowacki
Miał 79 lat

Janusz Głowacki był znanym dramaturgiem, prozaikiem, autorem scenariuszy filmowych. Został nagrodzony prestiżowymi nagrodami literackimi, m.in. American Theatre Critics Association Award. O jego śmierci poinformowała żona, Olena Leonenko-Głowacka.

Redakcja 24 godziny
date_range 19 sierpnia 2017 schedule 16:48