24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Ostatnia droga Magdaleny Ż.

27-latka zmarła na wakacjach w Egipcie

Pogrzeb Magdaleny Ż. odbędzie się we wtorek w jej rodzinnej miejscowości – Bogatyni (woj. dolnośląskie). Zmarła w Egipcie 27-latka zostanie pochowana na lokalnym cmentarzu. Udział w pogrzebie zadeklarowały osoby z całej Polski.

Krewni Magdaleny Ż. poprosili o uszanowanie ceremonii pogrzebowej, która rozpocznie się o godz. 15.00 mszą świętą w intencji zmarłej w Domu Przedpogrzebowym w Bogatyni.

Czytaj także: Śledczy przeprowadzili sekcję zwłok Magdaleny Ż.

27-letnia Magdalena Żuk wyleciała z kraju do egipskiego kurortu Marsa-Alam 25 kwietnia. Wakacje miała spędzić z chłopakiem, ale jego paszport nie był ważny tak długo, jak wymaga tego Egipt. Od początku stan kobiety pogarszał się systematycznie. W końcu po dwóch dniach Magda Ż. trafiła do szpitala. Polka zmarła 30 kwietnia w szpitalu w Hurghadzie, gdzie została przewieziona po tym, jak miała wyskoczyć z okna sali położonej na pierwszym lub drugim piętrze szpitala w Marsa-Alam.

Śledztwo trwa i wciąż nie jest jasne, co przyczyniło się do jej śmierci. Jedną z hipotez jest samobójstwo. Pod uwagę brane są także wątki związane z handlem ludźmi i narkotykami.

W Polsce nad wyjaśnieniem okoliczności całej sprawy pracuje specjalny zespół śledczy składający się z prokuratorów, policjantów i funkcjonariuszy ABW.

(„24 godziny”)

egipt

śmierć

pogrzeb

Magdalena Ż.

Redakcja 24 godziny
date_range 23 maja 2017 schedule 11:54
To już 40 lat bez Elvisa Presleya
Teorie spiskowe nie tracą na popularności...

Podobno sfingował własną śmierć. Podobno żyje na wyspie z innymi sławami, które tak jak on, upozorowały swoje odejście. Podobno też porwali go kosmici. Elvis Presley nie żyje od 40 lat – rocznica minęła w wtorek. Ale zdaniem wielu, wcale nie umarł. Jego legenda na pewno żyje i ma się świetnie. Trudno zliczyć wszystkie teorie, jakie pojawiły się przez cztery ostatnie dekady. Niektórzy sami nawet przyznawali się do tego, że są Elvisem.

Redakcja 24 godziny
date_range 16 sierpnia 2017 schedule 15:33