24h online
Olsztynianka nową Miss Polonia! źródło: Wikimedia Commons/Toglenn

Olsztynianka nową Miss Polonia!

Korona przekazana po czterech latach

Na ten moment czekaliśmy bardzo długo. Korona i tytuł najpiękniejszej Polki w końcu zmieniły właścicielkę. Po czterech latach nową Miss Polonia została 21-letnia Izabella Krzan. Prawda, że piękna?

Koronę swojej następczyni przekazała w sobotę Paulina Krupińska, która - ze względu na zawirowania wokół konkursu – nosiła ją wyjątkowo długo, bo aż cztery lata!

Nowa Miss Polonia ma 21 lat i pochodzi z Olsztyna, choć obecnie uczy się i mieszka w stolicy, gdzie pracuje też jako modelka. Oprócz tego Izabella Krzan studiuje ekonomię, a w wolnych chwilach uprawia sport. W młodości trenowała taniec towarzyski.

W przyszłości Iza chciałby zostać dziennikarką lub prezenterką i pracować w telewizji. Z takimi walorami jej szanse są bardzo duże.


 

(misspolonia.com.pl, se.pl)

modelka

rozmaitości

polska

miss

konkurs

Redakcja 24 godziny
date_range 13 listopada 2016 schedule 09:02
Salvador Sobral wygrał tegoroczną Eurowizję!
Kasia Moś daleko poza podium…

W Kijowie odbył się 62. finał Eurowizji. Zwycięzcą konkursu został Salvador Sobral z piosenką „Amar Pelos Dois”. Portugalczyk uzyskał w głosowaniu aż 758 punktów. Reprezentantka Polski Kasia Moś zajęła 22. miejsce. Gościem honorowym miał być prezydent Ukrainy Petro Poroszenko, ale odwołał swoją obecność ze względu na wydarzenia w Awdijiwce, gdzie cztery osoby zginęły w wyniku ostrzału przez prorosyjskich separatystów.

Redakcja 24 godziny
date_range 14 maja 2017 schedule 15:32