24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Olsztyn: zwłoki znalezione w akademiku

Przyczyny śmierci ustali sekcja zwłok

Do makabrycznego odkrycia doszło w miniony czwartek na terenie Domu Studenckiego nr 11 w Olsztynie. Jedna z mieszkanek akademika znalazła zwłoki swojego 34-letniego sąsiada. Mężczyzna nie był jednak studentem uczelni.

Funkcjonariusze olsztyńskiej policji przyjęli zgłoszenie o znalezieniu zwłok 4 maja ok. godz. 17.00.

Wiadomo, że 34-letni mężczyzna mieszkał na pierwszym piętrze budynku znajdującego się przy ulicy Żołnierskiej – w części przeznaczonej dla osób spoza uczelni.

Czytaj także: Ludzkie zwłoki miesiącami leżały przy szpitalu

Pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia zabezpieczyli ślady. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zgonu mężczyzny. Jego zwłoki znalazła sąsiadka z pokoju obok.

Według nieoficjalnych informacji, 34-latek najprawdopodobniej przedawkował środki odurzające, ale okoliczności śmierci wyjaśnić ma dopiero szczegółowa sekcja zwłok.

(„24 godziny”)

śmierć

zwłoki

sekcja zwłok

akademik

zgon

olsztyn

Redakcja 24 godziny
date_range 5 maja 2017 schedule 21:43
To już 40 lat bez Elvisa Presleya
Teorie spiskowe nie tracą na popularności...

Podobno sfingował własną śmierć. Podobno żyje na wyspie z innymi sławami, które tak jak on, upozorowały swoje odejście. Podobno też porwali go kosmici. Elvis Presley nie żyje od 40 lat – rocznica minęła w wtorek. Ale zdaniem wielu, wcale nie umarł. Jego legenda na pewno żyje i ma się świetnie. Trudno zliczyć wszystkie teorie, jakie pojawiły się przez cztery ostatnie dekady. Niektórzy sami nawet przyznawali się do tego, że są Elvisem.

Redakcja 24 godziny
date_range 16 sierpnia 2017 schedule 15:33