24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Odłam „grupy ożarowskiej” zlikwidowany

Udana akcja CBŚP

Potężna akcja Centralnego Biura Śledczego Policji. Zatrzymano 24 osoby powiązane między innymi z „grupą ożarowską”. Wśród zatrzymanych jest kuzyn „Sajura” uważanego za bossa „Ożarowa”.

Wszystkie zatrzymany osoby usłyszały zarzuty przemytu i wprowadzenia do obrotu co najmniej 100 kg marihuany i kokainy oraz tysięcy tabletek ekstazy. Jedna z zatrzymanych był kuzyn „Sajura” bossa „Ożarowa”, zatrzymanego przez CBŚP w czerwcu tego roku. Funkcjonariusze CBŚP przy okazji tej sprawy zatrzymali również małżeństwo Wietnamczyków, którzy pod przykrywką legalnie działającej na terenie Wólki Kosowskiej firmy, zaopatrywało warszawskie grupy przestępcze w doskonałej jakości marihuanę. Policjanci podczas zatrzymań zlikwidowali też należący do grupy magazyn z narkotykami, w którym znajdowało się ponad osiem kg marihuany.

15 osób zostało tymczasowo aresztowanych, siedem zostało objętych policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 15 lat pozbawienia wolności. Na poczet grożących im kar policjanci zabezpieczyli blisko pół miliona złotych.

(CBŚP)

akcja

cbśp

policja

grupa ożarowska

sajur

Redakcja 24 godziny
date_range 15 listopada 2016 schedule 10:47