24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Od motyla do renifera. Zwierzęta ze świata zjechały do Lublina

Wystawa Zoologiczna Zoo Park

Rzadko kiedy zdarza się, żeby w Polsce jeż pigmejski spotkał się z małpką sajmiri. A jednak w Lublinie się to udało. Wystawa Zoo Park jak co roku przyciągnęła tłumy.

Jedna z największych zoologicznych wystaw w Polsce – lubelski Zoo Park – również w tym roku cieszyła się ogromną popularnością.

Zwiedzający mogli podziwiać moc różnorodnych gatunków: od miniaturowych rybek, przez nieco większe płazy i gady, po całkiem spore kangury. Dużym zainteresowaniem cieszył się także renifery, alpaki oraz motyle.

Czytaj także: KARNAWAŁ NA CZTERY ŁAPY... I KOPYTKA

W sobotę i niedzielę w halach Targów Lublin oprócz podziwiania mniej lub bardziej egzotycznych gatunków, można było także adoptować pupila. Swoje stanowiska miały tu bowiem schroniska i fundacje działające na rzecz ochrony zwierząt.

(„24 godziny”, lublin.eska.pl)

zwierzęta

lublin

zoo park

wystawa

zoo

Redakcja 24 godziny
date_range 27 lutego 2017 schedule 21:34
Lublin: policjant nie tylko Francuza potraktował paralizatorem
Wychodzą nowe fakty

Marcin G. – policjant z Lublina, który miał znęcać się nad obywatelem Francji używając paralizatora – może mieć więcej takich czynów na sumieniu. Tej samej nocy prawdopodobnie zastosował podobne metody wobec 22-letniego Polaka. Marcin G. i dwaj inni policjanci zostali aresztowani w związku ze sprawą obywatela Francji. W środę decyzja w sprawie wydalenia ich ze służby.

Redakcja 24 godziny
date_range 20 czerwca 2017 schedule 17:52