24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nowe fakty w sprawie Ewy Tylman. Adam Z. napastował koleżankę?

Proces rusza w styczniu

Z aktu oskarżenia Adama Z. wynika, że kobieta bała się jego pobudzenia seksualnego – dowiedziała się „Gazeta Wyborcza”. Proces oskarżonego w sprawie śmierci Ewy Tylman Adam Z. rozpocznie się 3 stycznia.

Według poznańskiej „Gazety Wyborczej” w feralną noc mężczyzna miał kontaktować się z chłopakiem Ewy Tylman i agresywnym tonem żądać, by ten przyjechał po swoją dziewczynę. Wcześniej w nocy z 22 na 23 listopada 2015 r.  Adam Z. i 26-letnia kobieta mieli razem pić alkohol w kilku miejscach w Poznaniu.

To nowe fakty związane ze sprawą śmierci 26-latki, która zginęła rok temu nad Wartą. Według aktu oskarżenia, Ewa Tylman miała bać się pobudzenia seksualnego towarzyszącego jej Adama Z. Między znajomymi miała wywiązać się kłótnia. Kiedy Ewa się przewróciła, Adam Z. miał ją zaciągnąć nad brzeg rzeki i zepchnąć do wody.

W dokumencie pojawiły się również informacje, że oskarżony miał zażywać amfetaminę. Niewykluczone, że również w momencie tragedii był pod wpływem środków odurzających.

3 stycznia 2017 r. odbędzie się pierwsza rozprawa w sprawie śmierci 26-latki. Oskarżonym jest Adam Z., na którym ciąży zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Grozi mu dożywocie.

(se.pl)

zabójstwo

śmierć

ewa tylman

poznań

adam z.

Redakcja 24 godziny
date_range 27 grudnia 2016 schedule 21:19
Tragedia podczas kąpieli – nie żyje niepełnosprawne dziecko
W pobliżu znajdowała się terapeutka

10-letnie dziecko utonęło w trakcie kąpieli terapeutycznej w domu pomocy społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie – informuje RMF FM. W sprawie zostało wszczęte śledztwo, które ustali dokładne przyczyny śmierci chłopca. Śledczy ustalą także czy terapeutka ponosi odpowiedzialność za tragedię.

Redakcja 24 godziny
date_range 23 marca 2017 schedule 14:14