24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nowe fakty w sprawie Ewy Tylman. Adam Z. napastował koleżankę?

Proces rusza w styczniu

Z aktu oskarżenia Adama Z. wynika, że kobieta bała się jego pobudzenia seksualnego – dowiedziała się „Gazeta Wyborcza”. Proces oskarżonego w sprawie śmierci Ewy Tylman Adam Z. rozpocznie się 3 stycznia.

Według poznańskiej „Gazety Wyborczej” w feralną noc mężczyzna miał kontaktować się z chłopakiem Ewy Tylman i agresywnym tonem żądać, by ten przyjechał po swoją dziewczynę. Wcześniej w nocy z 22 na 23 listopada 2015 r.  Adam Z. i 26-letnia kobieta mieli razem pić alkohol w kilku miejscach w Poznaniu.

To nowe fakty związane ze sprawą śmierci 26-latki, która zginęła rok temu nad Wartą. Według aktu oskarżenia, Ewa Tylman miała bać się pobudzenia seksualnego towarzyszącego jej Adama Z. Między znajomymi miała wywiązać się kłótnia. Kiedy Ewa się przewróciła, Adam Z. miał ją zaciągnąć nad brzeg rzeki i zepchnąć do wody.

W dokumencie pojawiły się również informacje, że oskarżony miał zażywać amfetaminę. Niewykluczone, że również w momencie tragedii był pod wpływem środków odurzających.

3 stycznia 2017 r. odbędzie się pierwsza rozprawa w sprawie śmierci 26-latki. Oskarżonym jest Adam Z., na którym ciąży zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Grozi mu dożywocie.

(se.pl)

zabójstwo

śmierć

ewa tylman

poznań

adam z.

Redakcja 24 godziny
date_range 27 grudnia 2016 schedule 21:19
Cichopek: Przebywanie w towarzystwie Witolda Pyrkosza było wielką przyjemnością
W „Tu i teraz” m. in. o współpracy ze zmarłym aktorem

– Dla mnie to był wyjątkowy człowiek. Trafiłam pod jego skrzydła, kiedy miałam 17 lat. Najbardziej zapamiętam jego serdeczność wobec mojej osoby - młodej dziewczyny, która nie była po szkole aktorskiej, która miała zerowe doświadczenie. Nigdy, naprawdę nigdy nie odczułam, że jestem gorsza, że nie jestem warta bycia w tym serialu – mówiła o zmarłym Witoldzie Pyrkoszu aktorka Katarzyna Cichopek. – Przebywanie w jego towarzystwie było wielką przyjemnością – dodała. Aktorka opowiedziała także o wyjątkowym programie, który już od 6 maja poprowadzi na antenie Nowa TV – „Nowa ja!”.

Redakcja 24 godziny
date_range 25 kwietnia 2017 schedule 09:06