24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nowa TV dotarła do Neli Sz. ofiary brutalnego filmu z Gdańska

Nastolatka została pobita, nikt jej nie pomógł

– Kopały mnie po głowie, po plecach. Nikt nie reagował. Otoczenie traktowało to jak zabawę – powiedziała naszej gdańskiej reporterce Weronice Smulewicz-Korol pobita gimnazjalistka.

Dramatyczne wydarzenia miały miały miejsce 11 maja. Film na portalu społecznościowym opublikowały same agresorki. Widać na nim jak grupa czterech dziewcząt przewraca na chodnik idącą dziewczynę. Potem biją ją, ciągną za włosy, kopią i wyzywają. Ofiara krzyczy i płacze. Nikt nie broni dziewczyny. Przeciwnie – kilka osób nagrywa zajście telefonami. Słychać też zachęty do bicia.

Według gimnazjalistów do pobicia miało dojść z powodu zazdrości o chłopaka, ale rodzice jednej ze skazanych dziewcząt przekonują, że ich córka pobiła koleżankę, ponieważ ta miała obrażać jej matkę. – Nie poszło o żadnego chłopaka. To głupoty – mówił ojciec jednej z oskarżonych.

Czytaj także: Jest nowe nagranie pobicia przez agresywne gimnazjalistki

Dziewczyny, mimo młodego wieku, doskonale zna gdańska policja. Wszystkie były już notowane. – Policjanci ustalili, że zatrzymane 14-latki podejrzane są łącznie o trzy pobicia – wyjaśnia podkom. Aleksandra Siewart, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Decyzją sądu, dwie najbardziej agresywne gimnazjalistki trafią do poprawczaka

Jak się okazało, szokujące nagranie nie jest jedynym. W sieci krąży również drugi film.

(„24 godziny”)

nastolatka

poprawczak

przemoc

Nela Sz.

nagranie

gdańsk

nastolatki

pobicie

wideo

Redakcja 24 godziny
date_range 18 maja 2017 schedule 20:50
Pijani rodzice rzucali w siebie ośmiomiesięcznym dzieckiem!
Dramat w Łodzi; lekarze walczą o zdrowie malca

Łódzka policja została wezwana w nocy z środy na czwartek do jednego z mieszkań, gdzie doszło do brutalnej awantury. W wyniku kłótni dziecko pary zostało ciężko ranne. Z nieoficjalnych informacji wynika, że rodzice miała rzucać w siebie małym chłopcem. W pewnym momencie dziecko wypadło im z rąk i uderzyło głową w komodę.

Redakcja 24 godziny
date_range 20 lipca 2017 schedule 15:05