24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nie żyje Rafał Wójcikowski, poseł Kukiz’15

Zginął w wypadku samochodowym

Tragedia pod Rawą Mazowiecką. W wypadku samochodowym zginął Rafał Wójcikowski, poseł partii Kukiz’15. Miał 43 lata.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że poseł jechał swoim autem trasą S8 w kierunku Warszawy. Nagle na wysokości Rawy Mazowieckiej auto posła zjechało na pobocze i uderzyło w przydrożne barierki. Na razie policja nie podaje co mogło być przyczyną takiego przebiegu wydarzeń.

Wójcikowski miał 43 lata. Miał żonę i osierocił dwójkę dzieci. Był absolwentem ekonomii i informatyki na Uniwersytecie Łódzkim. W przeszłości, należał do Unii Polityki Realnej oraz działał w stowarzyszeniu Koliber. Dwa lata temu, został wybrany posłem VIII kadencji z listy ugrupowania Pawła Kukiza.

(se.pl)

poseł

sejm

śmierć

wypadek

Redakcja 24 godziny
date_range 19 stycznia 2017 schedule 21:01
Politycy o uczczeniu… 100. rocznicy objawień fatimskich
Czy miały wpływ na losy Polski?

Sejmowa komisja kultury i środków masowego przekazu przyjęła projekt uchwały w sprawie uczczenia setnej rocznicy objawień fatimskich. Nie wszyscy doznali wystarczającej iluminacji – były też bowiem głosy krytyczne – ale w głosowaniu straciły na wadze. Projekt przeszedł i tylko gdzieś w powietrzu zastygło pytanie: czy sejmowa uchwała może sankcjonować cuda? Katolicka mądrość podpowiada: nie chodzi o cuda, a o wpływ objawień na historię.

Redakcja 24 godziny
date_range 24 marca 2017 schedule 16:41