24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nie żyje Przemysław Wałęsa

Syn byłego prezydenta miał 43 lata

Wiadomość o śmierci jednego z synów byłego prezydenta Lecha Wałęsy dotarła do mediów w niedzielę późnym wieczorem. „W związku ze śmiercią Przemysława, Naszego Syna, Brata, Ojca, pozostajemy w ogromnym bólu po Jego odejściu. W tym trudnym czasie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Rodzina” – napisał na Facebooku europoseł Jarosław Wałęsa.

Przemysław Wałęsa zmarł w minioną niedzielę w wieku 43 lat.

Przyszedł na świat w 1974 roku jako trzecie z ośmiorga dzieci Lecha i Danuty Wałęsów.

Przemysław Wałęsa od lat pracował w straży granicznej. Wcześniej było o nim głośno dwukrotnie: w 1993 i 2003 roku, kiedy wsiadł do samochodu po alkoholu i spowodował wypadek.

Syn byłego prezydenta był dwukrotnie żonaty, niestety – żadne z małżeństw nie przetrwało. Miał dwóch synów z pierwszą żoną.

(SE.pl)

Jarosław Wałęsa

Lech Wałęsa

Przemysław Wałęsa

śmierć

Redakcja 24 godziny
date_range 9 stycznia 2017 schedule 21:22
Cichopek: Przebywanie w towarzystwie Witolda Pyrkosza było wielką przyjemnością
W „Tu i teraz” m. in. o współpracy ze zmarłym aktorem

– Dla mnie to był wyjątkowy człowiek. Trafiłam pod jego skrzydła, kiedy miałam 17 lat. Najbardziej zapamiętam jego serdeczność wobec mojej osoby - młodej dziewczyny, która nie była po szkole aktorskiej, która miała zerowe doświadczenie. Nigdy, naprawdę nigdy nie odczułam, że jestem gorsza, że nie jestem warta bycia w tym serialu – mówiła o zmarłym Witoldzie Pyrkoszu aktorka Katarzyna Cichopek. – Przebywanie w jego towarzystwie było wielką przyjemnością – dodała. Aktorka opowiedziała także o wyjątkowym programie, który już od 6 maja poprowadzi na antenie Nowa TV – „Nowa ja!”.

Redakcja 24 godziny
date_range 25 kwietnia 2017 schedule 09:06