24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nie żyje charyzmatyczny frontman Linkin Park

Popełniła samobójstwo?

41-letni Chester Bennington został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Wokalista Linkin Park zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

Chester Bennington pojawił się w świecie muzyki w 1999 roku, gdy dostał się do grupy Xero. Później zespół przekształcił się w Linkin Park. Ze składem, którego był frontmanem, zdobył nagrodę Grammy. Debiutancki krążek grupy „Hybrid Theory” rozszedł się w 10 mln egzemplarzy.

Czytaj także: Nie żyje Chris Cornell, miał 52 lata

Benningtona znaleziono w jego posiadłości. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo przez powieszenie. Muzyk osierocił sześcioro dzieci z dwóch małżeństw.

Wokalista Linkin Park był przyjacielem zmarłego dwa miesiące temu wokalisty Soundgarden Chrisa Cornella. Muzycy byli przyjaciółmi. Cornell także powiesił się.

(pap.pl, „24 godziny”)

linkin park

śmierć

muzyk

kultura

Chester Bennington

Redakcja 24 godziny
date_range 21 lipca 2017 schedule 20:04
To już 40 lat bez Elvisa Presleya
Teorie spiskowe nie tracą na popularności...

Podobno sfingował własną śmierć. Podobno żyje na wyspie z innymi sławami, które tak jak on, upozorowały swoje odejście. Podobno też porwali go kosmici. Elvis Presley nie żyje od 40 lat – rocznica minęła w wtorek. Ale zdaniem wielu, wcale nie umarł. Jego legenda na pewno żyje i ma się świetnie. Trudno zliczyć wszystkie teorie, jakie pojawiły się przez cztery ostatnie dekady. Niektórzy sami nawet przyznawali się do tego, że są Elvisem.

Redakcja 24 godziny
date_range 16 sierpnia 2017 schedule 15:33