24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nie żyje Carrrie Fisher, Leia z „Gwiezdnych Wojen”

Aktorka miała 60 lat

Legendarna odtwórczyni księżniczki Lei w sadze „Gwiezdne Wojny” – aktorka Carrie Fisher – zmarła we wtorek rano w wyniku rozległego zawału serca, którego doznała 23 grudnia.

Informację podała agencja Reutaera, powołując się na agenta aktorki, który poinformował magazyn „People”.

Aktorka doznała ataku serca dzień przed Wigilią, podczas podróży samolotem z Londynu do Los Angeles. Z relacji wynika, że w pewnym momencie przestała oddychać.

Obecni na pokładzie samolotu lekarze i pasażerowi natychmiast ruszyli z pomocą. Podjęto reanimację, a po wylądowaniu gwiazda została przewieziona do szpitala w Los Angeles.

Jeszcze w poniedziałek stan Carrie Fisher oceniany był jako krytyczny, ale stabilny. Niestety we wtorek rano legendarna księżniczka Leia z „Gwiezdnych Wojen” zmarła w wyniku rozległego zawału serca.

(se.pl, Reuters)

aktorka

śmierć

gwiezdne wojny

księżniczka leia

carrie fisher

leia

kultura

Redakcja 24 godziny
date_range 27 grudnia 2016 schedule 21:32
Tragedia podczas kąpieli – nie żyje niepełnosprawne dziecko
W pobliżu znajdowała się terapeutka

10-letnie dziecko utonęło w trakcie kąpieli terapeutycznej w domu pomocy społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie – informuje RMF FM. W sprawie zostało wszczęte śledztwo, które ustali dokładne przyczyny śmierci chłopca. Śledczy ustalą także czy terapeutka ponosi odpowiedzialność za tragedię.

Redakcja 24 godziny
date_range 23 marca 2017 schedule 14:14