24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nie żyje Carrrie Fisher, Leia z „Gwiezdnych Wojen”

Aktorka miała 60 lat

Legendarna odtwórczyni księżniczki Lei w sadze „Gwiezdne Wojny” – aktorka Carrie Fisher – zmarła we wtorek rano w wyniku rozległego zawału serca, którego doznała 23 grudnia.

Informację podała agencja Reutaera, powołując się na agenta aktorki, który poinformował magazyn „People”.

Aktorka doznała ataku serca dzień przed Wigilią, podczas podróży samolotem z Londynu do Los Angeles. Z relacji wynika, że w pewnym momencie przestała oddychać.

Obecni na pokładzie samolotu lekarze i pasażerowi natychmiast ruszyli z pomocą. Podjęto reanimację, a po wylądowaniu gwiazda została przewieziona do szpitala w Los Angeles.

Jeszcze w poniedziałek stan Carrie Fisher oceniany był jako krytyczny, ale stabilny. Niestety we wtorek rano legendarna księżniczka Leia z „Gwiezdnych Wojen” zmarła w wyniku rozległego zawału serca.

(se.pl, Reuters)

aktorka

śmierć

gwiezdne wojny

księżniczka leia

carrie fisher

leia

kultura

Redakcja 24 godziny
date_range 27 grudnia 2016 schedule 21:32
Cichopek: Przebywanie w towarzystwie Witolda Pyrkosza było wielką przyjemnością
W „Tu i teraz” m. in. o współpracy ze zmarłym aktorem

– Dla mnie to był wyjątkowy człowiek. Trafiłam pod jego skrzydła, kiedy miałam 17 lat. Najbardziej zapamiętam jego serdeczność wobec mojej osoby - młodej dziewczyny, która nie była po szkole aktorskiej, która miała zerowe doświadczenie. Nigdy, naprawdę nigdy nie odczułam, że jestem gorsza, że nie jestem warta bycia w tym serialu – mówiła o zmarłym Witoldzie Pyrkoszu aktorka Katarzyna Cichopek. – Przebywanie w jego towarzystwie było wielką przyjemnością – dodała. Aktorka opowiedziała także o wyjątkowym programie, który już od 6 maja poprowadzi na antenie Nowa TV – „Nowa ja!”.

Redakcja 24 godziny
date_range 25 kwietnia 2017 schedule 09:06