24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Nie żyje Carrrie Fisher, Leia z „Gwiezdnych Wojen”

Aktorka miała 60 lat

Legendarna odtwórczyni księżniczki Lei w sadze „Gwiezdne Wojny” – aktorka Carrie Fisher – zmarła we wtorek rano w wyniku rozległego zawału serca, którego doznała 23 grudnia.

Informację podała agencja Reutaera, powołując się na agenta aktorki, który poinformował magazyn „People”.

Aktorka doznała ataku serca dzień przed Wigilią, podczas podróży samolotem z Londynu do Los Angeles. Z relacji wynika, że w pewnym momencie przestała oddychać.

Obecni na pokładzie samolotu lekarze i pasażerowi natychmiast ruszyli z pomocą. Podjęto reanimację, a po wylądowaniu gwiazda została przewieziona do szpitala w Los Angeles.

Jeszcze w poniedziałek stan Carrie Fisher oceniany był jako krytyczny, ale stabilny. Niestety we wtorek rano legendarna księżniczka Leia z „Gwiezdnych Wojen” zmarła w wyniku rozległego zawału serca.

(se.pl, Reuters)

aktorka

śmierć

gwiezdne wojny

księżniczka leia

carrie fisher

leia

kultura

Redakcja 24 godziny
date_range 27 grudnia 2016 schedule 21:32
To już 40 lat bez Elvisa Presleya
Teorie spiskowe nie tracą na popularności...

Podobno sfingował własną śmierć. Podobno żyje na wyspie z innymi sławami, które tak jak on, upozorowały swoje odejście. Podobno też porwali go kosmici. Elvis Presley nie żyje od 40 lat – rocznica minęła w wtorek. Ale zdaniem wielu, wcale nie umarł. Jego legenda na pewno żyje i ma się świetnie. Trudno zliczyć wszystkie teorie, jakie pojawiły się przez cztery ostatnie dekady. Niektórzy sami nawet przyznawali się do tego, że są Elvisem.

Redakcja 24 godziny
date_range 16 sierpnia 2017 schedule 15:33