24h online
Najdziwniejsza atrakcja  Los Angeles zamknięta po 11 latach źródło: Reuters

Najdziwniejsza atrakcja Los Angeles zamknięta po 11 latach

Kobieta z brodą wyszła za mąż

Venice Beach Freakshow – dziwaczna i budząca skrajne emocje atrakcja turystyczna Los Angeles została zamknięta w niedzielę po 11 latach działalności. Punktem kulminacyjnym uroczystości był ślub brodatej kobiety.

Venice Beach Freakshow było miejscem, w którym można było zobaczyć – mówiąc wprost – najdziwniejszych i najbardziej szalonych ludzi. Kobieta połykająca miecze czy mężczyzna z naroślami na ciele zwany „bubble boy’em”, to tylko część z osób, na które można było się tam natknąć.

Czytaj także: Głową w mur. I to jak! [WIDEO]

Ostatnim akordem działalności tego oryginalnego miejsca był ślub. I to nie byle jaki. 32-letnia rudobroda Jessica Holmstead, właścicielka Rekordu Guinnessa w długości kobiecej brody, na schodach przed wejściem do Freakshow poślubiła swojego chłopaka Craiga Burlingame’a.

Ceremonii przyglądał się tłum turystów.

(„24 godziny”)

los angeles

ślub

rozmaitości

kobieta z brodą

Rekord Guinnessa

rekord

Venice Beach Freakshow

Redakcja 24 godziny
date_range 1 maja 2017 schedule 17:28
„Czuję się jakbym zaczęła jakiś zupełnie nowy etap życia”
Edyta Górniak w „Tu i teraz”

– Jestem tak szczęśliwa. Dosłownie czuję się jakbym zaczęła jakiś zupełnie nowy etap życia. Takie proste rzeczy, które ludzie robią codziennie, mają dla mnie dziś olbrzymią wartość - nie do opisania tak naprawdę – przyznała Edyta Górniak w rozmowie z dziennikarzem „Super Expressu” Adrianem Nychnerewiczem. Piosenkarka od ośmiu miesięcy mieszka w Los Angeles ze swoim synem Alanem.

Redakcja 24 godziny
date_range 16 maja 2017 schedule 10:08