24h online
Nadchodzi mróz i śnieg źródło: 24 godziny

Nadchodzi mróz i śnieg

Prognoza pogody

Najbliższe dni będą mroźne i z opadami śniegu. W niektórych rejonach kraju temperatura spadnie do -7 stopni Celsjusza – informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Śnieg na razie oszczędzi zachód kraju. Na pozostałym obszarze będą przelotne opady śniegu i śniegu z deszczem. Dodatkowo na Warmii, Mazurach, Podlasiu i Mazowszu możliwe marznące opady powodujące gołoledź.

Temperatura minimalna od -7 st. Celsjusza, -5 st. Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu, -1 st. Celsjusza na pozostałym obszarze. Jedynie nad samym morzem temperatura będzie oscylowała od 0 do 4 st. Celsjusza. Ponadto wiatr na wybrzeżu będzie dość silny, w porywach do 75 km/h, na pozostałym obszarze słaby i umiarkowany, okresami porywisty, zachodni.

(IMIGW)

jesień

deszcz

śnieg

pogoda

Redakcja 24 godziny
date_range 29 listopada 2016 schedule 15:51

Wysoka temperatura to powód do uciechy dla wszystkich, którzy wybierają się na urlop. Trzeba jednak pamiętać, że fala upałów, zwłaszcza ta przychodząca znienacka, może być bardzo niebezpieczna. Rekordowe temperatury paraliżują nie tylko codzienne funkcjonowanie, ale też wiele instytucji.

Redakcja 24 godziny
date_range 21 czerwca 2017 schedule 13:09