24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Na wakacje z politykiem? Preferencje urlopowe Polaków okiem Federa

Nie ważne w góry czy na Mazury

Prezentowaliśmy już prezydentów supemocarstw na wakacjach, nie możemy zaniedbać również naszych supermocarzy. Sejmowe wakacje trwają w najlepsze i politycy wyjechali w teren. A z którym z nich pojechalibyśmy sami? Sprawdzał Adam Feder.

Na przykład polskie morze upodobał sobie w tym roku Mariusz Błaszczak. Odpoczynek się należy, szczególnie jak się ma na głowie tyle, co minister spraw wewnętrznych i administracji. Kierunek jezioro obrał z kolei Jarosław Kaczyński. Przedtem lider PiS wybrał się jednak na krótko nad Bałtyk.

Czytaj także: Pałacyk dla „Naczelnika”. Zbierają pieniądze, by podziękować Kaczyńskiemu

Adam Feder nie pyta jednak, dokąd jeżdżą politycy. On pyta, z którym z polityków Państwo pojechaliby na wakacje. Sprawdźcie wyniki badań wakacyjnych terenowych naszego dzielnego reportera!

Oglądaj nowy program Adama Federa – Federacja!

(„24 godziny”)

urlop

adam feder

sonda

polityka

wakacje

Redakcja 24 godziny
date_range 9 sierpnia 2017 schedule 20:54

Adam Feder i jego Federacja, czyli racja Federa to nowy program emitowany w soboty na antenie NOWA TV. Specjalnie dla widzów dziennikarz przygotowuje subiektywny przegląd wydarzeń tygodnia, począwszy od tematów politycznych, na lifestylowych i showbiznesowych kończąc. Oglądając Federację nie sposób się nudzić, bowiem poruszane zagadnienia przedstawiane są z przymrużeniem oka, czasami bardzo mocnym.

Redakcja nowa.tv
date_range 23 sierpnia 2017 schedule 13:29