24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Na aukcji WOŚP padło 370 tys. zł. Spędzili dzień z Tuskiem

Małżeństwo licytowało oddzielnie

W środę w Brukseli Donald Tusk odbył niecodzienne spotkanie. Gościł Małgorzatę i Adama Skarżyńskich, którzy wylicytowali odwiedziny u byłego premiera za łączną kwotę 740 300 złotych.

Ten niesamowity rekord padł 10 lutego 2017 roku, kiedy to zakończyła się wystawiona na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możliwość spędzenia dnia wspólnie z szefem RE.

Małżonkowie licytowali oddzielnie. Gdy na mecie różniło ich tylko 100 zł, przegrana osoba zaproponowała, że przekaże oferowaną sumę na konto fundacji jeśli i ona spotka się z Przewodniczącym Rady Europejskiej.

Czytaj także: Ponad 62 mln złotych na koncie WOŚP

Tak też się stało. Goście – państwo Skarżyńscy – przylecieli specjalnie z Nowego Jorku do siedziby Rady Europejskiej, gdzie zostali gorąco powitani przez gospodarza i oprowadzeni po jego miejscu pracy.

(„24 godziny”)

wielka orkiestra świątecznej pomocy

WOŚP

Donald Tusk

rada europejska

szef rady europejskiej

licytacja

Redakcja 24 godziny
date_range 26 kwietnia 2017 schedule 21:23
Tusk i Biedroń depczą Dudzie po piętach [SONDAŻ]
Gdyby wybory prezydenckie odbyły się dziś...

Pierwszą turę wyborów prezydenckich Andrzej Duda miałby w kieszeni, ale w drugiej kontrkandydat mógłby już mu zagrozić. Robert Biedroń nawet bardziej niż Donald Tusk. Jak wyglądałyby wyniki wyborów prezydenckich, gdyby odbywały się dzisiaj? Nastroje badał Panel Badawczy Ariadna dla „Dziennika Gazety Prawnej”.

Redakcja 24 godziny
date_range 18 maja 2017 schedule 14:19