24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Miss traktora, klima w Ursusie, masaż gospodyni. Czym wieś kusi i nęci?

Obejrzyj reportaż Adama Federa

Polska wieś przybyła na Centralne Targi Rolnicze do podwarszawskiego Nadarzyna, aby zadać kłam krążącym po miastach pogłoskom, że mieszkańcom wsi czegokolwiek brakuje. Czy zatem może kusić i nęcić? Sprawdził Adam Feder.

Weekendowe targi pokazały, że na wsi rozrywek nie brakuje. Wybory miss traktora, dancingi w remizie i koncerty disco polo. Ostatnio hitem są występy Adama Kraśki z programu „Rolnik szuka żony”, a jego hit „Wigry 3” zna wielu mieszkańców polskich wsi.

Do tego wszystkiego jeszcze wygodne życie. Jak się okazuje na wsiach pojawia się coraz więcej ekskluzywnych traktorów z klimatyzacją, skórzanymi fotelami i innymi bajerami. W wolnej chwili za to pani mogą brać udział w spotkaniach kółek gospodyń wiejskich, a panowie służyć w Ochotniczej Straży Pożarnej. Co jeszcze dzieje się na polskich wsiach i czym są w stanie zatrzymać młodych? Obejrzyjcie materiał Adama Federa.

(„24 godziny”)

24 godziny

adam feder

polska

rozrywka

polska wieś

Redakcja 24 godziny
date_range 27 listopada 2016 schedule 21:50
Sportowe aspiracje Ryszarda Czarneckiego
Zostanie szefem PKOl-u?

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości jest oficjalnym kandydatem na stanowisko prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Kandydatura Czarneckiego została zgłoszona przez działaczy Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Decyzja zapadnie już 22 kwietnia. Tymczasem ambicjom polityka partii rządzącej przyjrzał się reporter „24 godzin” Adam Feder.

Redakcja 24 godziny
date_range 24 marca 2017 schedule 13:34