24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Miss traktora, klima w Ursusie, masaż gospodyni. Czym wieś kusi i nęci?

Obejrzyj reportaż Adama Federa

Polska wieś przybyła na Centralne Targi Rolnicze do podwarszawskiego Nadarzyna, aby zadać kłam krążącym po miastach pogłoskom, że mieszkańcom wsi czegokolwiek brakuje. Czy zatem może kusić i nęcić? Sprawdził Adam Feder.

Weekendowe targi pokazały, że na wsi rozrywek nie brakuje. Wybory miss traktora, dancingi w remizie i koncerty disco polo. Ostatnio hitem są występy Adama Kraśki z programu „Rolnik szuka żony”, a jego hit „Wigry 3” zna wielu mieszkańców polskich wsi.

Do tego wszystkiego jeszcze wygodne życie. Jak się okazuje na wsiach pojawia się coraz więcej ekskluzywnych traktorów z klimatyzacją, skórzanymi fotelami i innymi bajerami. W wolnej chwili za to pani mogą brać udział w spotkaniach kółek gospodyń wiejskich, a panowie służyć w Ochotniczej Straży Pożarnej. Co jeszcze dzieje się na polskich wsiach i czym są w stanie zatrzymać młodych? Obejrzyjcie materiał Adama Federa.

(„24 godziny”)

24 godziny

adam feder

polska

rozrywka

polska wieś

Redakcja 24 godziny
date_range 27 listopada 2016 schedule 21:50
Przywiązał się do drzewa na działce sąsiada
Prawo czy ekologia?

Przyroda podwarszawskiego Wawra ma swojego Hektora. Pan Mariusz broni czystości otoczenia, patroluje lasy, zgłasza krzywdy wyrządzone naturze. Gdy jego sąsiad podniósł topór ma wiekowy dąb, pan Mariusz uznał, że nie pozwoli. O nieposkromionej miłości do natury Adam Feder.

Redakcja 24 godziny
date_range 21 kwietnia 2017 schedule 18:22