24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Misiewicz odzyskał stanowiska

Ponownie został rzecznikiem

Bartłomiej Misiewicz znów pełni ważne funkcje w Ministerstwie Obrony. Ponownie został rzecznikiem ministra i szefem jego gabinetu politycznego.

Przez ostatnie miesiące Misiewicz był zawieszony w pełnieniu tych funkcji. Prasa sugerowała, że może być zamieszany w korupcje polityczną. W zamian za poparcie PiS miał proponować radnym PO w Bełchatowie stanowiska w spółkach skarbu państwa.

26-letni szef gabinetu ministra nie ukończył wyższych studiów. Wcześniej pracował w aptece w Łomiankach. Ostatnio rzecznik MON podjął studia na uczelni o. Tadeusza Rydzyka. Sam dyrektor Radia Maryja pozdrowił go na uroczystości 25-lecia rozgłośni słowami: Alleluja i do przodu!

(„24 godziny”)

antoni macierewicz

24 godziny

serwis informacyjny

bartłomiej misiewicz

Redakcja 24 godziny
date_range 7 grudnia 2016 schedule 21:11
Prezydent napisał do MON. Resort odpowiada
Pytania o attaché obrony i dowództwo w Elblągu

Andrzej Duda wystosował listy, w których prosi o wyjaśnienia ws. „podjęcia stosownych działań” dotyczących obsady stanowisk attaché obrony m.in. USA i Wielkiej Brytanii, a także informacji na temat postępów w tworzeniu wielonarodowego dowództwa dywizji w Elblągu. Według dyrektora Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta, oba pisma wysłano do MON w czwartek. Resort odpowiedział na korespondencję w poniedziałek.

Redakcja 24 godziny
date_range 21 marca 2017 schedule 12:55