24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Misiewicz odzyskał stanowiska

Ponownie został rzecznikiem

Bartłomiej Misiewicz znów pełni ważne funkcje w Ministerstwie Obrony. Ponownie został rzecznikiem ministra i szefem jego gabinetu politycznego.

Przez ostatnie miesiące Misiewicz był zawieszony w pełnieniu tych funkcji. Prasa sugerowała, że może być zamieszany w korupcje polityczną. W zamian za poparcie PiS miał proponować radnym PO w Bełchatowie stanowiska w spółkach skarbu państwa.

26-letni szef gabinetu ministra nie ukończył wyższych studiów. Wcześniej pracował w aptece w Łomiankach. Ostatnio rzecznik MON podjął studia na uczelni o. Tadeusza Rydzyka. Sam dyrektor Radia Maryja pozdrowił go na uroczystości 25-lecia rozgłośni słowami: Alleluja i do przodu!

(„24 godziny”)

antoni macierewicz

24 godziny

serwis informacyjny

bartłomiej misiewicz

Redakcja 24 godziny
date_range 7 grudnia 2016 schedule 21:11
„Przyjmowanie co do zasady, że Macierewicz jest geniuszem jest fałszywe”
Marek Jakubiak gościem „Więc jak?”

Nie milkną echa po nie udanym odwołaniu z posady ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. W programie „Więc jak?” Marek Jakubiak, poseł Kukiz’15 stwierdził, że Polska armia zasługuje na lepszego ministra. - Jedynym osiągnięciem ministra Macierewicza jest ustanowienie 300 złotych podwyżki dla żołnierzy. Gdzie reszta obietnic? - zastanawiał się gość Sławomira Jastrzębowskiego, redaktora naczelnego „Super Expressu”.

Redakcja 24 godziny
date_range 26 maja 2017 schedule 09:52