24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Mirosław S.: „Żadnemu dziecku krzywdy nie zrobię”

Pedofil wysyłał kartki do ośmiolatki

Redakcja „Super Expressu” dotarła do Mirosława S., który przed laty brutalnie zamordował 10-letnią dziewczynkę, a ostatnio zasłynął wysyłaniem kartek i prezentów do... 8-latki z toruńskiego domu dziecka. Mężczyzna przebywa w specjalnym ośrodku w Gostyninie. Czy ma sobie cokolwiek do zarzucenia?

Pod koniec czerwca media informowały o skandalicznym zachowaniu jednej z pracownic toruńskiego domu dziecka „Młody Las”. Kobieta podała Mirosławowi S. dane jednej z podopiecznych. W następstwie dziecko dostawało na podany adres kartki oraz prezenty.

Czytaj więcej: Pedofil NĘKA 8-latkę z domu dziecka. WSTRZĄSAJĄCE słowa zwyrodnialca

Do pedofila dotarła redakcja „Super Expressu”. „Ja nie miałem szczęśliwego dzieciństwa, więc chciałem, aby Hania miała po mnie polisę ubezpieczeniową. Ja na tę polisę wpłacam po 100 zł miesięcznie” – przyznał.

Czytaj także: Pedofil wysyłał paczki do 8-latki z domu dziecka

Mężczyzna zdziwił się na wiadomość, że dziewczynka się go boi. „Przecież żadnemu dziecku krzywdy nie zrobię. Niech pan zapyta strażników, jaki ja jestem” – zapewniał.

Mirosław S. jest zamknięty w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym. To konsekwencje brutalnego morderstwa i gwałtu na dziewczynce, do których doszło w 1990 roku.

(SE.pl)

Mirosław S.

gostynin

dom dziecka

pedofil

wyrok

pedofilia

skandal

Redakcja 24 godziny
date_range 3 lipca 2017 schedule 20:55