24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Michał Wiśniewski: artysta jest od grania

Muzyk w programie „Tu i teraz”

– Tak blisko publiczności nie byliśmy od 18 lat – mówił w programie „Tu i teraz” w Nowa TV Michał Wiśniewski. Lider zespołu Ich Troje opowiadał także o swoim projekcie Orla Gniazdo, który ma zainteresować młodzież lotnictwem. Pytany o politykę odpowiedział, że „artysta jest od grania”.

W ubiegłym roku zespół Ich Troje obchodził 20-lecie pracy artystycznej. W związku z tym odbył się koncert w katowickim Spodku. Artysta poinformował w programie „Tu i teraz”, że powodzenie koncertu popchnęło go do podjęcia decyzji o trasie koncertowej w polskich klubach.

– To jest często bardzo dobry rock’n’roll, z czym zespół mylnie nie jest kojarzony, a tak naprawdę my gramy naprawdę porządnego rock’n’rolla – mówił.

Muzyk opowiadał też o projekcie Orle Gniazdo, który stworzył przy współpracy w Polską Agencją Żeglugi Powietrznej. – Chcemy wprowadzić do polskich szkół (…) stanowiska symulacji lotniczej oraz kontroli ruchu lotniczego, tak żeby troszeczkę odciągnąć młodzież od gier. Żeby mogli oni zamieniać swoje zainteresowania IT w bardziej produktywnym kierunku – przekonywał.

„Jak wiatr wieje, tak artyści idą”

– Ja jestem osobą bardzo pracowitą i latam, jeżdżę w rajdach, gram w pokera i zajmuję się muzyką, w związku z czym wypełniam swój czas do ostatniej chwili – podkreślił.

Wiśniewski skomentował też udzielanie się artystów w kwestiach politycznych. – Jak wiatr wieje, tak artyści idą – ocenił i dodał, że „artysta jest od grania, jak...”. – Zajmijmy się sobą i swoim życiem – konkludował.

(„Tu i teraz”)

michał wiśniewski

muzyk

rozrywka

Tu i teraz

orle gniazdo

kultura

Redakcja 24 godziny
date_range 6 stycznia 2017 schedule 10:51
„Jesteśmy właściwie w stanie wojny emocjonalnej w Polsce”
Monika Jaruzelska w „Tu i teraz”

– Lubimy się dzielić – stwierdziła Monika Jaruzelska w Nowa TV. – Kiedyś powiedziałam takie zdanie, (...) że chciałabym doczekać takich czasów, w których Marta Kaczyńska z Moniką Jaruzelską utworzą Polska Partię Pojednania, aby polskim dzieciom żyło się lepiej. I to spotkało się największą falą hejtu z dwóch stron – opowiadała w programie „Tu i teraz”.

Redakcja 24 godziny
date_range 21 marca 2017 schedule 09:31