24h online
Michael Bublé zawiesza karierę źródło: Instagram/michaelbuble

Michael Bublé zawiesza karierę

Syn muzyka zachorował na raka

Kanadyjski piosenkarz wraz z żoną musi podjąć jedną z największych walk w swoim życiu - o zdrowie własnego dziecka. Syn Michaela Bublé, Noah, zachorował na raka. Jego rodzice są jednak przekonani, że wygrają bój o zdrowie trzylatka.

Michael Bublé oficjalnie ogłosił na Facebooku, że u jego trzyletniego syna zdiagnozowano nowotwór. W opublikowanym komunikacie napisano m.in.: „jesteśmy zdruzgotani diagnozą raka u naszego najstarszego syna Noah, który jest obecnie poddawany leczeniu w Stanach Zjednoczonych”.

Piosenkarz przyznał, że jego kariera została zawieszona - wszystko, aby przeznaczyć jak najwięcej czasu opiece nad Noah. „Mamy przed sobą długą podróż i nadzieję, że przy wsparciu ze strony rodziny, przyjaciół i fanów na całym świecie, wygramy tę bitwę, jeśli Bóg pozwoli”.

 

(theguardian.com)

Michael Bublé

nowotwór

choroba

muzyka

Redakcja 24 godziny
date_range 5 listopada 2016 schedule 20:00
Dramat dzieci, które potrzebują krwi, aby żyć
Pustki w stacjach krwiodawstwa

Chemia albo naświetlanie – terminy te są na stałe przypięte do onkologicznego leczenia. Czasem są ostatnią deską ratunku, jednak zawsze oznaczą ruinę dla organizmu. Osłabione ciało potrzebuje wsparcia i wzmocnienia, najsilniejsze niesie krew. Lekarze alarmują – brakuje jej. Transfuzje muszą być częste. Każdy dzień oczekiwania jest groźny dla chorych, bo słabną i tacą odporność.

Redakcja 24 godziny
date_range 24 marca 2017 schedule 16:12