24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Mariusz A. Kamiński komentuje psalm byłej żony

Anna Kamińska wybaczyła zdradę i zaprasza do domu

Na początku tygodnia opublikowaliśmy nagranie wyjątkowego utworu autorstwa Anny Kamińskiej. „Psalm żony niezłomnej w wierze” bije w sieci rekordy popularności. Utwór jest skierowany do byłego męża Kamińskiej – Mariusza Antoniego Kamińskiego. Nie chcę uczestniczyć w politycznej grze mojej byłej żony – mówi Nowej TV były polityk PiS.

Mariusz Antoni Kamiński w rozmowie z telewizją Nowa TV mówi krotko: nie chcę tego komentować i uczestniczyć w politycznej grze mojej byłej żony.

Tymczasem Anna Kamińska występuje z kolejna odezwą, tym razem do hierarchów kościelnych w sprawie rodziny. Więcej na ten temat o 18.30 tylko w telewizji Nowa TV.

„Mariusz wracaj do domu”

– Mariusz, wracaj do domu. Ja ci wszystko wybaczam. Wiem, że nie jest Ci łatwo, sprawy zaszły za daleko (…) kim będziemy, jeśli odrzucimy naszą wiarę - bydlętami? Mariusz wracaj do domu – mówi w swoim psalmie Anna Kamińska.

Czytaj także: Była żona posła PiS napisała do niego psalm

– Zdradziłeś mnie, to prawda bolesna. Ale ja w pokorze, odrzucając wszelką moją ambicję i moje własne poczucie wartości, ja ci to przebaczam – deklarowała była żona polityka.

(„24 godziny”)

mariusz kamiński

anna kamińska

psalm

zdrada

mariusz antoni kamiński

Redakcja 24 godziny
date_range 25 maja 2017 schedule 20:34
Anna Kamińska: w polskiej rodzinie dzieje się źle
Autorka „Psalmu żony niezłomnej w wierze” w „Więc jak?”

– W polskiej rodzinie dzieje się źle, mamy coraz więcej rozwodów, jest to właściwie fala rozwodów. Wystawiamy w niej nasze dzieci nie tylko na stres – powiedziała na antenie Nowa TV Anna Kamińska, polityk Polski Parafialnej. – Jak na razie Polska Parafialna jest ruchem, który budujemy od dołu – dodała Kamińska. – Jeżeli parlamentarzysta jest dzisiaj zdolny do rozbicia swojej własnej rodziny czy jest on zdolny do brania czynnego udziału w budowaniu naszego kraju? – pytała w rozmowie ze Sławomirem Jastrzębowskim.

Redakcja 24 godziny
date_range 2 czerwca 2017 schedule 09:00