24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Mariusz A. Kamiński komentuje psalm byłej żony

Anna Kamińska wybaczyła zdradę i zaprasza do domu

Na początku tygodnia opublikowaliśmy nagranie wyjątkowego utworu autorstwa Anny Kamińskiej. „Psalm żony niezłomnej w wierze” bije w sieci rekordy popularności. Utwór jest skierowany do byłego męża Kamińskiej – Mariusza Antoniego Kamińskiego. Nie chcę uczestniczyć w politycznej grze mojej byłej żony – mówi Nowej TV były polityk PiS.

Mariusz Antoni Kamiński w rozmowie z telewizją Nowa TV mówi krotko: nie chcę tego komentować i uczestniczyć w politycznej grze mojej byłej żony.

Tymczasem Anna Kamińska występuje z kolejna odezwą, tym razem do hierarchów kościelnych w sprawie rodziny. Więcej na ten temat o 18.30 tylko w telewizji Nowa TV.

„Mariusz wracaj do domu”

– Mariusz, wracaj do domu. Ja ci wszystko wybaczam. Wiem, że nie jest Ci łatwo, sprawy zaszły za daleko (…) kim będziemy, jeśli odrzucimy naszą wiarę - bydlętami? Mariusz wracaj do domu – mówi w swoim psalmie Anna Kamińska.

Czytaj także: Była żona posła PiS napisała do niego psalm

– Zdradziłeś mnie, to prawda bolesna. Ale ja w pokorze, odrzucając wszelką moją ambicję i moje własne poczucie wartości, ja ci to przebaczam – deklarowała była żona polityka.

(„24 godziny”)

mariusz kamiński

anna kamińska

psalm

zdrada

mariusz antoni kamiński

Redakcja 24 godziny
date_range 25 maja 2017 schedule 20:34
Jest decyzja Sądu Najwyższego ws. Kamińskiego
Sprawa zostaje w Trybunale

Mariusz Kamiński może być na razie spokojny. Sąd Najwyższy zawiesił postępowanie kasacyjne byłego szefostwa Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Sędziowie podjęli taką decyzję, ponieważ w sprawie Kamińskiego toczy się już postępowanie w Trybunale Konstytucyjnym i chcą poczekać na jego rozstrzygnięcie.

Redakcja 24 godziny
date_range 1 sierpnia 2017 schedule 15:11