24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Lodowisko na szczycie wieżowca. „Uczucie nie do opisania”

Takie rzeczy tylko w Moskwie

Łyżwiarstwo w chmurach? Czemu nie. W czwartek w stolicy Rosji otwarto lodowisko na szczycie 354-metrowego wieżowca. Łyżwiarze są zachwyceni – podczas jazdy można podziwiać panoramę Moskwy.

Lodowisko znajduje się na dachu 354-metrowej OKO Tower, usytuowanej w handlowej dzielnicy Moskwy. To drugi pod względem wysokości budynek w Europie.

– Uczucia są nie do opisania, panuje tu świetna atmosfera – przyznał jeden z pierwszych łyżwiarzy.

Lodowisko jest otoczone restauracjami i barami, by odwiedzający je mogli skosztować świątecznych specjałów.

Przyjemność jazdy na łyżwach nad miastem nie jest tania. Bilet wstępu na podniebne lodowisko kosztuje ok. 200 zł bez łyżew i ok. 350 zł ze sprzętem i dostępem do baru w cenie.

(„24 godziny”)

Rosja

moskwa

łyżwy

lodowisko

wieżowiec

Redakcja 24 godziny
date_range 16 grudnia 2016 schedule 13:40
Rosyjscy kontrolerzy umyślnie spowodowali katastrofę smoleńską?
Polscy prokuratorzy nie mają wątpliwości...

Prokuratura Krajowa podsumowuje rok pracy nad smoleńskim śledztwem. Rosyjscy kontrolerzy mieli umyślnie spowodować katastrofę prezydenckiego samolotu – to jeden z wniosków. Prokuratorzy mają nową opinię fonoskopijną i na jej podstawie stawiają kontrolerom z Rosji nowe zarzuty. Dwie osoby miały umyślnie spowodować katastrofę w ruchu powietrznym, trzeciej prokuratura zarzuca pomocnictwo. Nadeszła już odpowiedź z Moskwy. Z takimi wnioskami nie sposób się zgodzić – oznajmił dziennikarzom rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Dodał, że Rosja prowadzi własne śledztwo w sprawie katastrofy. Jan Piotrowski.

Redakcja 24 godziny
date_range 3 kwietnia 2017 schedule 17:29