24h online
Legendarna suknia sprzedana za fortunę źródło: „24 godziny”

Legendarna suknia sprzedana za fortunę

Zaprojektowana specjalnie dla Marilyn

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych sukni na świecie została sprzedana za 4 miliony 800 tysięcy dolarów! Marilyn Monroe zaśpiewała w niej słynne „Happy Birthday” w 45. urodziny Johna Kennedy'ego.

Kreacja została zaprojektowana w 1962 roku specjalnie dla Marilyn Monroe. Amerykańska gwiazda wystąpiła w niej na 45. urodzinach Johna Kennedy’ego i uwodzicielsko zaśpiewała „wszystkiego najlepszego panie prezydencie”.

Wszyscy, którzy widzieli wtedy Marilyn Monroe, opowiadali, że sukienka była tak dopasowana do jej ciała, że wydawało się, że gwiazda jest niemal naga. Kreacja, podobnie jak samo wystąpienie Monroe, przeszły do historii, a plotki o romansie aktorki z prezydentem nie ucichły do dzisiaj.

Zobacz słynne „Happy Birthday” wykonane dla prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 

Źródło: www.youtube.com/watch?v=EqolSvoWNck

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(„24 godziny”)

JFK

John Fitzgerald Kennedy

Marilyn Monroe

aukcja

suknia

Redakcja 24 godziny
date_range 18 listopada 2016 schedule 12:27
25. finał WOŚP już jutro! Trwają ostatnie przygotowania
„24 godziny” dołączyły do drużyny Owsiaka!

Już w niedzielę oficjalnie rusza 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Będzie się działo – to pewne. Zebrane w tym roku pieniądze zostaną przekazane na rzecz dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. „24 godziny” również przekazały coś na licytacje – nie można przecież przejść obojętnie obok takiej akcji serc.

Redakcja 24 godziny
date_range 14 stycznia 2017 schedule 13:23