24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kuba Błaszczykowski z wyjątkowym orderem od dzieci

Wielokrotnie pokazał, że ma wielkie serce

Piłkarz reprezentacji Polski i organizator imprezy „Świąteczne granie z Kubą Błaszczykowskim” został oficjalnie pasowany na Kawalera Orderu Uśmiechu. To specjalna nagroda od dzieci za jego wielkie serce oraz działalność charytatywną. Błaszczykowski został odznaczony przy okazji wyjątkowego pojedynku piłkarskiego, który odbył się 27 grudnia w Częstochowie.

Jakub Błaszczykowski od lat pokazuje, że oprócz bycia wielkim piłkarzem jest przede wszystkim człowiekiem o wielkim sercu. Sportowiec angażuje się w wiele akcji charytatywnych i niesie pomoc potrzebującym. Jego Fundacja Ludzki Gest zorganizowała „Świąteczne granie z Kubą Błaszczykowskim”. Na hali w Częstochowie rozegrano najpierw turniej piłkarski, w którym udział wzięło kilku reprezentantów Polski (grał Michał Pazdan, a Łukasz Piszczek i Piotr Zieliński rozdawali autografy). Następnie oficjalnie pasowano Błaszczykowskiego na Kawalera Orderu Uśmiechu.

Wyróżnienie przyznały mu dzieci, które skorzystały z pomocy okazanej przez piłkarza i w listopadzie skierowały wniosek o nadanie mu tytułu Kawalera Orderu Uśmiechu.

Błaszczykowski często odwiedza szkoły, a także wspiera biednych - nie tylko finansowo, lecz także swoją obecnością. Dzieci z kliniki Transplantacji Szpiku we Wrocławiu, Domu Dziecka w Kłobucku, Placówki opiekuńczej w Krzepicach, szkoły podstawowej w Opolu czy Placówki Interwencyjnej w Głubczycach pięknie odwdzięczyły się reprezentantowi Polski.

(se.pl)

piłkarz

Kuba Błaszczykowski

order uśmiechu

częstochowa

Redakcja 24 godziny
date_range 28 grudnia 2016 schedule 12:09
34-latka zmarła po liposukcji. Czy zabiegi są bezpieczne?
Chirurgia plastyczna, a powikłania

Była wesoła i energiczna. Miała 12-letnią córeczkę i narzeczonego, z którym planowała wspólną przyszłość. 34-letnia Anna zmarła wskutek powikłań po zabiegu liposukcji i plastyki brzucha. Prawdopodobnie doszło do zatoru płucnego. Bo, powszechnej opinii operacje plastyczne niosą ze sobą duże ryzyko powikłań.

Redakcja 24 godziny
date_range 15 marca 2017 schedule 16:18