24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Krzysztof Jackowski: w 2017 roku czeka nas wojna

Jasnowidz przepowiadał przyszłość w „Teraz ja!”

– 2017 r. to będzie pierwszy rok zmasowanych ataków terrorystycznych w Europie, a w Polsce pan Kaczyński ustąpi w moim odczuciu – mówił w programie „Teraz Ja!” w Nowa TV Krzysztof Jackowski. Najsłynniejszy polski jasnowidz przewidział m.in. wielki krach finansowy z 2008 r. i ubiegłoroczny kryzys sejmowy.

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem, który przewiduje przyszłość od ok. 30 lat. Wiele z jego wizji się sprawdziło. Wielokrotnie był także angażowany w poszukiwanie osób zaginionych czy przy rozwiązywaniu spraw kryminalnych. O swoich wizjach dla Polski i świata opowiedział w rozmowie z Tomaszem Sekielskim.

„Koń trojański ma ogromną siłę rażenia”

– 2017 r. to będzie pierwszy rok zmasowanych ataków terrorystycznych w Europie – mówił. Podkreślił, że „koń trojański ma ogromną siłę rażenia”. – Proszę sobie wyobrazić, że w takim Berlinie czy Paryżu jednego dnia o jednej godzinie nastąpi pięć, sześć może siedem zmasowanych ataków – przepowiadał. Jackowski przypomniał, że już w ubiegłym roku ostrzegał, że w okolicy świąt Bożego Narodzenia będziemy czuć ogromny niepokój. Wizja ziściła się po niedawnym ataku w Berlinie, w którym zginęło 12 osób.

Gość Tomasza Sekielskiego podzielił się także swoją przepowiednią na temat polskiej sytuacji wewnętrznej. – PiS stoi w fatalnej sytuacji – stwierdził. W jego ocenie politycy tej partii nie wytrzymają „wewnętrznego nacisku i zaczną się poważne pęknięcia w środku”, jednak ugrupowanie i rząd ostatecznie się nie rozpadną.

„Pan Kaczyński ustąpi w moim odczuciu”

Wizjoner pytany, czy w Polsce będzie w tym roku wprowadzony stan wyjątkowy odparł, że nie umie odpowiedzieć na to pytanie. – Na pewno pan Kaczyński ustąpi w moim odczuciu, a później coś się z nim stanie w 2017 roku – zdradził. Uściśli, że „coś się stanie na ulicy” i „będzie to coś poważnego, on (Kaczyński – red.) raczej sam nie ustąpi”.

Zobacz całą rozmowę z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim.

(„Teraz ja!”)

krzysztof jackowski

jasnowidz

wizjoner

przyszłość

teraz ja!

tomasz sekielski

Redakcja 24 godziny
date_range 2 stycznia 2017 schedule 08:57
Pawelski: oficer SKW zgłosił się do mnie i oferował współpracę
Rozmowa w „Teraz ja!”

– Zastanawiający jest fakt, że nagle na mieście jest człowiek, który się ze mną kontaktuje, przedstawia legitymację Służby Kontrwywiadu Wojskowego, a następnie udaje się do gabinetu urzędnika w randze ministra i rozmawia z nim per Zbysiu – mówił w Nowa TV Łukasz Pawelski z „Gazety Finansowej”. Dziennikarz ujawnił próbę zwerbowania go przez oficera SKW.

Redakcja 24 godziny
date_range 7 sierpnia 2017 schedule 10:10