24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Krzysztof Jackowski: w 2017 roku czeka nas wojna

Jasnowidz przepowiadał przyszłość w „Teraz ja!”

– 2017 r. to będzie pierwszy rok zmasowanych ataków terrorystycznych w Europie, a w Polsce pan Kaczyński ustąpi w moim odczuciu – mówił w programie „Teraz Ja!” w Nowa TV Krzysztof Jackowski. Najsłynniejszy polski jasnowidz przewidział m.in. wielki krach finansowy z 2008 r. i ubiegłoroczny kryzys sejmowy.

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem, który przewiduje przyszłość od ok. 30 lat. Wiele z jego wizji się sprawdziło. Wielokrotnie był także angażowany w poszukiwanie osób zaginionych czy przy rozwiązywaniu spraw kryminalnych. O swoich wizjach dla Polski i świata opowiedział w rozmowie z Tomaszem Sekielskim.

„Koń trojański ma ogromną siłę rażenia”

– 2017 r. to będzie pierwszy rok zmasowanych ataków terrorystycznych w Europie – mówił. Podkreślił, że „koń trojański ma ogromną siłę rażenia”. – Proszę sobie wyobrazić, że w takim Berlinie czy Paryżu jednego dnia o jednej godzinie nastąpi pięć, sześć może siedem zmasowanych ataków – przepowiadał. Jackowski przypomniał, że już w ubiegłym roku ostrzegał, że w okolicy świąt Bożego Narodzenia będziemy czuć ogromny niepokój. Wizja ziściła się po niedawnym ataku w Berlinie, w którym zginęło 12 osób.

Gość Tomasza Sekielskiego podzielił się także swoją przepowiednią na temat polskiej sytuacji wewnętrznej. – PiS stoi w fatalnej sytuacji – stwierdził. W jego ocenie politycy tej partii nie wytrzymają „wewnętrznego nacisku i zaczną się poważne pęknięcia w środku”, jednak ugrupowanie i rząd ostatecznie się nie rozpadną.

„Pan Kaczyński ustąpi w moim odczuciu”

Wizjoner pytany, czy w Polsce będzie w tym roku wprowadzony stan wyjątkowy odparł, że nie umie odpowiedzieć na to pytanie. – Na pewno pan Kaczyński ustąpi w moim odczuciu, a później coś się z nim stanie w 2017 roku – zdradził. Uściśli, że „coś się stanie na ulicy” i „będzie to coś poważnego, on (Kaczyński – red.) raczej sam nie ustąpi”.

Zobacz całą rozmowę z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim.

(„Teraz ja!”)

krzysztof jackowski

jasnowidz

wizjoner

przyszłość

teraz ja!

tomasz sekielski

Redakcja 24 godziny
date_range 2 stycznia 2017 schedule 08:57
Związkowiec o naszej prowokacji: „tylko kadencyjność komendanta to ukróci”
Program „Teraz ja!”

Nie milkną echa prowokacji reporterki programu „Teraz ja” Tomasza Sekielskiego. Okazało się, że funkcjonariusze policji ochoczo pomogliby urzędniczce MSWiA, której popsuł się samochód. - Wielokrotnie byliśmy postawieni w różnych sytuacjach. Policja z natury powinna być apolityczna i neutralna światopoglądowo – przyznaje Rafał Jankowski, przewodniczący NSZZ policjantów.

Redakcja 24 godziny
date_range 16 stycznia 2017 schedule 10:56