24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Konfetti dla wiceministra wycinali policjanci

Zamiast łapać złodziei

W czasie niedawnych obchodów Święta Niepodległości w Augustowie nie zabrakło ani orkiestry dętej, ani nawet śmigłowca, z którego rozrzucano konfetti. Jak się okazało, wycięte przez policjantów z Białegostoku. Wszystko dla najważniejszego gościa obchodów – wiceministra spraw wewnętrznych Jarosław Zielińskiego.

Pieczołowitość, z którą przeprowadzono obchody, może zachwycać, ale wywołała też pytania. Szczególnie gdy okazało się, że konfetii, które rozsypano na głowę szacownych gości, pieczołowicie wycinali policjanci z pionu prewencji w Białymstoku.

Komenda podkreśla, że tak bogatej oprawy wymagała doniosłość święta i zapewnia, że konfetti mundurowi wycinali w ramach własnej inicjatywy.

(„24 godziny”)

 

 

 

policja

policjanci

konfetti

augustów

confetti

białystok

Redakcja 24 godziny
date_range 10 grudnia 2016 schedule 21:06

Ponad 300 funkcjonariuszy w kilkudziesięciu miejscach w całym kraju przeprowadziło skoordynowaną akcję, w której zatrzymano 15 osób. Wśród nich znalazło się dwóch szefów zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się przemytem paliwa. Aresztowani stanowią trzon gangu, który wg oceny prokuratury, mógł wyprać ponad 100 milionów złotych i wyłudzić ze Skarbu Państwa ponad 40 milionów.

Redakcja 24 godziny
date_range 27 czerwca 2017 schedule 15:20