24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Konfetti dla wiceministra wycinali policjanci

Zamiast łapać złodziei

W czasie niedawnych obchodów Święta Niepodległości w Augustowie nie zabrakło ani orkiestry dętej, ani nawet śmigłowca, z którego rozrzucano konfetti. Jak się okazało, wycięte przez policjantów z Białegostoku. Wszystko dla najważniejszego gościa obchodów – wiceministra spraw wewnętrznych Jarosław Zielińskiego.

Pieczołowitość, z którą przeprowadzono obchody, może zachwycać, ale wywołała też pytania. Szczególnie gdy okazało się, że konfetii, które rozsypano na głowę szacownych gości, pieczołowicie wycinali policjanci z pionu prewencji w Białymstoku.

Komenda podkreśla, że tak bogatej oprawy wymagała doniosłość święta i zapewnia, że konfetti mundurowi wycinali w ramach własnej inicjatywy.

(„24 godziny”)

 

 

 

policja

policjanci

konfetti

augustów

confetti

białystok

Redakcja 24 godziny
date_range 10 grudnia 2016 schedule 21:06

Do stolicy Anglii płyną kondolencje z wielu krajów. Nocą w centrum miasta trwało czuwanie w hołdzie ofiarom zamachu. W tym samym czasie brytyjska policja zatrzymała w środkowej i północnej Anglii kolejne dwie osoby, które mogły mieć związek z atakiem. Funkcjonariusze podali też nowe informacje dotyczące zamachowca.

Redakcja 24 godziny
date_range 24 marca 2017 schedule 13:22