24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kolejne faktury dla Kijowskiego

Na kolejne 30 tysięcy złotych

W mediach pojawiły się kolejne informacje dotyczące faktur, jakie firma Mateusza Kijowskiego i jego żony wystawiła Komitetowi Obrony Demokracji. Jak się okazuje Kijowski za usługi informatycznie dostał nie 90, a 120 tysięcy złotych.

Kolejne dwie faktury, o których informują media zostały wystawione we wrześniu i październiku ubiegłego roku na kwotę 30 tysięcy złotych. To by oznaczało, że było ich więcej niż sześć. O tylu na początku miesiąca napisała „Rzeczpospolita” i onet.pl.

Po publikacjach sprawą zajęła się prokuratura. Z kolei Mateusz Kijowski uruchomił specjalną stronę internetową, na której broni się, zamieszcza głosy wsparcia. Ma publikować też dokumenty związane ze swoją działalnością w Komitecie Obrony Demokracji.

(„24 godziny”)

afera

KOD

faktury

mateusz kijowski

Redakcja 24 godziny
date_range 13 stycznia 2017 schedule 20:29
„Gdybym miał pójść na miesięcznicę lub KOD, poszedłbym na KOD”
Zbigniew Zamachowski gościł w „Tu i teraz”

– Nie było mnie na manifestacji „Nie oddamy wam kultury”, nie było mnie w Warszawie, ale nie wiem też czy bym poszedł. Musiałbym to głęboko przemyśleć – mówił na antenie Nowa TV Zbigniew Zamachowski. Podkreślił jednak, że gdyby miał pójść na „miesięcznicę lub na KOD, to poszedłby na KOD”.

Redakcja 24 godziny
date_range 5 kwietnia 2017 schedule 09:13