24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kołaczkowska: na pewno nie chciałabym zagrać polityczki

Królowa polskiej sceny kabaretowej w Nowa TV

– Najbardziej chciałabym być sobą – mówiła w Nowa TV Joanna Kołaczkowska, aktorka kabaretowa i autorka tekstów. Jak dodała, polityka bardzo ją interesuje, ale nie wie, czy potrafiłaby zagrać kogoś, kogo nie lubi. – Na pewno nie chciałbym zagrać żadnej polityczki – podkreśliła w rozmowie z Beatą Tadlą.

– Nie wiem czy potrafiłabym zagrać kogoś, kogo nie będę lubić – przyznała Kołaczkowska, która jako przykład podała potencjalną rolę carycy lub polityczki.

– Polityka mnie bardzo interesuje i wciąga. Wszystko przeżywam – przyznała aktorka, która zaznaczyła, że w jej twórczości kabaretowej nie ma na nią miejsca.

Czytaj także: Robert Górski: sytuacja jest trochę gęstawa

– Zaczęłam się zastanawiać czy my czasami czegoś nie przesypiamy, czy my nie jesteśmy teraz - w związku z tym, że dzieją się różne ważne rzeczy w naszym kraju - zbyt obojętni – dodała Joanna Kołaczkowska.

– Ludzie chcą się troszeczkę pośmiać i poczuć trochę ulgi – oceniła rozmówczyni Beaty Tadli. Jak przyznała, Polacy potrafią śmiać się z samych siebie, ale w kwestiach politycznych jest już inaczej. – Jednak ta polityka powoduje, że emocje są bardzo podgrzane – oceniła.

(„Tu i teraz”)

beata tadla

sejm

kabaret

Tu i teraz

Joanna Kolaczkowska

politycy

polityka

Redakcja 24 godziny
date_range 4 lipca 2017 schedule 09:04