24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kim jest tajemnicza córka leśniczego?

Adam Feder szuka autorki listu do min. Błaszczaka...

Przed wtorkowym posiedzeniem rządu telewizyjne kamery zarejestrowały nietypową sytuację. Szef resortu środowiska Jan Szyszko podszedł do Mariusza Błaszczaka, wręczył mu kopertę i rzekł „to jest taka... córka leśniczego”.

Szef MSWiA był świadomy obecności kamer i upomniał Jana Szyszkę wskazując jednego z operatorów. „Dobra, nie szkodzi... Proszę pana, ona prosiła, żebym panu to przekazał, dobra? Dobra” – dodał Szyszko.

Czytaj także: Wiec w obronie Jana Szyszki okiem Adama Federa

Popołudniu opublikowano specjalne oświadczenie, które głosiło, że koperta została zwrócona. Mariusz Błaszczak nie przywykł ponoć do zapoznawania się z korespondencją przekazywaną w podobny sposób.

Kim jest tajemnicza córka leśniczego? Sprawie postanowił przyjrzeć się nasz reporter Adam Feder.

(„24 godziny”)

córka leśniczego

sejm

jan szyszko

Mariusz Błaszczak

adam feder

prawo i sprawiedliwość

Redakcja 24 godziny
date_range 14 czerwca 2017 schedule 19:30

W czwartek odbyły się największe w tym tygodniu protesty, które zebrały tysiące ludzi. Szef MSWiA Mariusz Błaszczak powiedział w ich kontekście: „atmosfera piknikowa, spacerowicze i turyści”. Protestowano przed Sejmem, Sądem Najwyższym i Pałacem Prezydenckim – mimo, że adresata apelu „3 razy weto” nie było przy Krakowskim Przedmieściu. Andrzej Duda wypoczywa obecnie na Helu. Demonstracje odbyły się nie tylko w stolicy – tysiące ludzi wyszło na ulice wielu polskich miast.

Redakcja 24 godziny
date_range 21 lipca 2017 schedule 15:57