24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kiedy pogrzeb George'a Michaela? Coraz więcej wątpliwości

Media huczą od plotek

Od śmierci gwiazdora minęły już ponad dwa tygodnie, ale nadal nie wiadomo, kiedy George Michael zostanie pochowany. Śledczy badają przyczyny śmierci muzyka, a internet i media huczą od plotek na temat tego, co mogło się stać 25 grudnia w Oxfordshire.

Kiedy w Boże Narodzenie świat obiegła informacja o śmierci Georgea Michaela, prawie nikt nie podważał wstępnej przyczyny zgonu podanej przez menadżera artysty. Miała to być niewydolność serca. Jednak z upływem czasu media i fani zaczęli nabierać coraz więcej podejrzeń.

Pierwsze wątpliwości pojawiły się wraz z kontrowersyjnym wpisem partnera artysty na Twitterze. Fadi Fawaz zasugerował, że gwiazdor kilka razy próbował popełnić samobójstwo. Ostatecznie wpis zniknął z sieci, a Fawaz uznał, że ktoś włamał się na jego konto. Teraz śledczy mają przesłuchać mężczyznę.

Badania toksykologiczne zwłok artysty przyniosły kolejne pytania. Śledczy określili je jako niejednoznaczne. Pojawiły się przypuszczenia, że George Michael mógł przedawkować heroinę, albo że ktoś mu w tym pomógł.

(„24 godziny”)

muzyk

muzyka

george michael

pogrzeb

śmierć

Redakcja 24 godziny
date_range 9 stycznia 2017 schedule 21:29