24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Kiedy nie można się oprzeć… drzemce

Nic nie umknie Adamowi Federowi

Chyba każdy był kiedyś tak zmęczony, że z trudem dotarł do własnego łóżka… Jednak co zrobić, gdy obowiązki wzywają, a kawa i napój energetyczny nie mogą już nic wskórać? Adam Feder zebrał wyjątkowe drzemki, które niekoniecznie powinny się wydarzyć.

Każdy dbający o zdrowie człowiek zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę w naszym życiu pełni regularny, spokojny sen. Jeśli trwa zbyt krótko, odbija się to na całym następnym dniu. A przecież są obowiązki – czasem nawet wagi państwowej!

Czytaj także: Co przyniesie nam 2017 rok? Adam Feder na tropie wróżb

W sidła niezaplanowanej drzemki dał się w czwartek złapać sam wiceszef Ministerstwa Spraw Zagranicznych Jan Dziedziczak. Podczas wizyty w Olsztynie, kamera Telewizji Regionalnej Retv zarejestrowała jego drobną wpadkę… polityk PiS po prostu nie mógł unieść zbyt ciężkich powiek.

Nie oceniamy – taka sytuacja zdarzyła się przecież niejednemu. Adam Feder ruszył na poszukiwanie śpiochów, którzy nie mogli oprzeć się sennej pokusie.

(„24 godziny”)

msz

sen

wpadka

adam feder

jan dziedziczak

drzemka

Redakcja 24 godziny
date_range 28 kwietnia 2017 schedule 20:54

Adam Feder i jego Federacja, czyli racja Federa to nowy program emitowany w soboty na antenie NOWA TV. Specjalnie dla widzów dziennikarz przygotowuje subiektywny przegląd wydarzeń tygodnia, począwszy od tematów politycznych, na lifestylowych i showbiznesowych kończąc. Oglądając Federację nie sposób się nudzić, bowiem poruszane zagadnienia przedstawiane są z przymrużeniem oka, czasami bardzo mocnym.

Redakcja nowa.tv
date_range 23 sierpnia 2017 schedule 13:29