24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Józef Pinior pozostanie na wolności

Prokuratura wskazywała na ryzyko mataczenia

Poznański sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury o tymczasowy areszt dla Józefa Piniora, działacza „Solidarności”, byłego senatora Platformy Obywatelskiej.

Józef Pinior pozostanie na wolności - to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wierzą w jego niewinność. Prokuratura motywowała swój wniosek obawą o mataczenie.

Pinior jest podejrzany o przyjęcie wysokiej łapówki. W miniony wtorek do jego mieszkania przyszli funkcjonariusze CBA. Oprócz Piniora w sprawie zatrzymano jeszcze dziesięć innych osób.

Więcej w materiale wideo.

(se.pl, „24 godziny”)

Józef P.

sąd

Józef Pinior

areszt

Redakcja 24 godziny
date_range 2 grudnia 2016 schedule 20:47
Groźny pedofil na wolności. Nie ma dla niego więzienia!
28-latek zgwałcił dziecko po wyjściu zza krat

Pedofil, który po wyjściu z więzienia znów zgwałcił dziecko nie trafi ponownie za kraty. Nie znaleziono dla niego odpowiedniego więzienia. Zwyrodnialec jeździ na wózku – w krzywdzeniu dzieci jednak mu nie przeszkadza. Sąd tłumaczy, że w całej Polsce nie ma zakładu karnego w którym można zamknąć chorego na stwardnienie rozsiane. Przestępca ze Świdnicy pozostaje więc na wolności. Mężczyzna był już skazany za pedofilię, wyszedł przed końcem wyroku i zgwałcił pięcioletniego chłopca. Nagrał to i zamieścił w sieci. Z okien swojego mieszkania ma widok na... plac zabaw.

Redakcja 24 godziny
date_range 21 sierpnia 2017 schedule 16:07