24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Jechał jakby nie miał nic do stracenia

Policjanci nie kryją zdumienia

Kierowca BMW zaskoczył swoją jazdą nawet bardzo doświadczonych policjantów. Za popełnione wykroczenia, których dopuścił się na trasie Bydgoszcz-Świecie, taryfikator przewiduje łącznie 30 punktów karnych, mandat wniósłby nawet 1000 zł.

Funkcjonariusze z KWP w Bydgoszczy otrzymali od jednego z internautów film, który wprawił ich w prawdziwe osłupienie.

Nieodpowiedzialny kierowca w okolicach miejscowości Zbrachlin zapomniał o przepisach, zdrowym rozsądku i dbaniu o jakiekolwiek bezpieczeństwo.

Wśród jego przewin są m.in. niezastosowanie się do zakazu wyprzedzania oraz wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu.

Funkcjonariusze zapowiadają, że materiały wkrótce trafią do jednostki, która będzie prowadziła postępowanie w sprawie wykroczeń, a kierowca może spodziewać się wizyty policjantów.

(policja.pl)

policja

kierowca

mandat

Redakcja 24 godziny
date_range 23 listopada 2016 schedule 10:27

Ponad 300 funkcjonariuszy w kilkudziesięciu miejscach w całym kraju przeprowadziło skoordynowaną akcję, w której zatrzymano 15 osób. Wśród nich znalazło się dwóch szefów zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się przemytem paliwa. Aresztowani stanowią trzon gangu, który wg oceny prokuratury, mógł wyprać ponad 100 milionów złotych i wyłudzić ze Skarbu Państwa ponad 40 milionów.

Redakcja 24 godziny
date_range 27 czerwca 2017 schedule 15:20