24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Jechał jakby nie miał nic do stracenia

Policjanci nie kryją zdumienia

Kierowca BMW zaskoczył swoją jazdą nawet bardzo doświadczonych policjantów. Za popełnione wykroczenia, których dopuścił się na trasie Bydgoszcz-Świecie, taryfikator przewiduje łącznie 30 punktów karnych, mandat wniósłby nawet 1000 zł.

Funkcjonariusze z KWP w Bydgoszczy otrzymali od jednego z internautów film, który wprawił ich w prawdziwe osłupienie.

Nieodpowiedzialny kierowca w okolicach miejscowości Zbrachlin zapomniał o przepisach, zdrowym rozsądku i dbaniu o jakiekolwiek bezpieczeństwo.

Wśród jego przewin są m.in. niezastosowanie się do zakazu wyprzedzania oraz wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu.

Funkcjonariusze zapowiadają, że materiały wkrótce trafią do jednostki, która będzie prowadziła postępowanie w sprawie wykroczeń, a kierowca może spodziewać się wizyty policjantów.

(policja.pl)

policja

kierowca

mandat

Redakcja 24 godziny
date_range 23 listopada 2016 schedule 10:27
Filipiny wypowiadają wojnę dilerom. Polała się krew
Ludzie zaczęli czuć się bezpiecznie

Krwawa noc na Filipinach – tylko w ciągu ostatniej doby zabito 25 osób. W poprzednią noc zginęły 32 w związku z akcjami policji mającymi na celu zwalczanie dilerów narkotykowych. Dzieje się tak, ponieważ prezydent Filipin zaraz po objęciu władzy zezwolił służbom na używanie broni wobec handlarzy bez ostrzeżenia. Krwawa batalia trwa tam od czerwca 2016 roku.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 15:17