24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Jechał jakby nie miał nic do stracenia

Policjanci nie kryją zdumienia

Kierowca BMW zaskoczył swoją jazdą nawet bardzo doświadczonych policjantów. Za popełnione wykroczenia, których dopuścił się na trasie Bydgoszcz-Świecie, taryfikator przewiduje łącznie 30 punktów karnych, mandat wniósłby nawet 1000 zł.

Funkcjonariusze z KWP w Bydgoszczy otrzymali od jednego z internautów film, który wprawił ich w prawdziwe osłupienie.

Nieodpowiedzialny kierowca w okolicach miejscowości Zbrachlin zapomniał o przepisach, zdrowym rozsądku i dbaniu o jakiekolwiek bezpieczeństwo.

Wśród jego przewin są m.in. niezastosowanie się do zakazu wyprzedzania oraz wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu.

Funkcjonariusze zapowiadają, że materiały wkrótce trafią do jednostki, która będzie prowadziła postępowanie w sprawie wykroczeń, a kierowca może spodziewać się wizyty policjantów.

(policja.pl)

policja

kierowca

mandat

Redakcja 24 godziny
date_range 23 listopada 2016 schedule 10:27
Świat jednoczy się z Wlk. Brytanią po zamachu w Londynie
Kolejne zatrzymania w związku z zamachem

Do stolicy Anglii płyną kondolencje z wielu krajów. Nocą w centrum miasta trwało czuwanie w hołdzie ofiarom zamachu. W tym samym czasie brytyjska policja zatrzymała w środkowej i północnej Anglii kolejne dwie osoby, które mogły mieć związek z atakiem. Funkcjonariusze podali też nowe informacje dotyczące zamachowca.

Redakcja 24 godziny
date_range 24 marca 2017 schedule 13:22