24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Jastrzębowski vs. Tybura – wielka walka już w sobotę!

Adam Feder trenował z szefem „Super Expressu”

Redaktor naczelny „Super Expressu” Sławomir Jastrzębowski już w sobotę zadebiutuje w bokserskim ringu. Zmierzy się z polską gwiazdą UFC Marcinem Tyburą. Wszystko w charytatywnym celu. Przygotowaniom do walki przyjrzał się reporter „24 godzin” Adam Feder.

Sławomir Jastrzębowski i Marcin Tybura zmierzą się na IV Gali Biznes Boxing Polska, z której dochód w całości wesprze Szlachetną Paczkę.

Adam Feder aktywnie uczestniczył w bokserskich przygotowaniach Sławomira Jastrzębowskiego. Nasz waleczny reporter nie bał się nawet wspólnie z nim wejść na ring. Feder przyjął wiele mocnych ciosów, ale nie dał się powalić na deski!

Czytaj także: Dziwaczne zdjęcia w sieci. Kto i dlaczego je zamieszcza?

Prawdziwe emocje czekają nas jednak w sobotę, kiedy to szef „Super Expressu” zmierzy się z potężnie zbudowanym „Tyburem” (190 cm i 110 kg!).

Relacja z walki w portalu SE.pl oraz niedzielnym wydaniu serwisu „24 godziny” – tradycyjnie na antenie telewizji Nowa TV już o 18.30.

(„24 godziny”)

Sławomir Jastrzębowski

sport

boks

Szlachetna Paczka

adam feder

walka

Marcin Tybura

Redakcja 24 godziny
date_range 12 maja 2017 schedule 20:45
Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!
Sportowcy z Polski liczą na kolejne medale

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za dwa dni rusza 29. Letnia Uniwersjada. W Azji już jest 180-osobowa reprezentacja naszych sportowców. Wystartują łącznie w 14 dyscyplinach.

Redakcja 24 godziny
date_range 17 sierpnia 2017 schedule 16:55