24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Hołowczyc: mam świadomość swojego wieku, ale w głowie ciągle młodość

Rajdowiec był gościem Nowa TV

– Najpiękniejsze w tym wszystkim jest ciągłe dążenie do celu. Jest ta droga – mówił w programie „Tu i teraz” wybitny rajdowiec Krzysztof Hołowczyc. Jednocześnie sportowiec przyznał, że najważniejsza w jego życiu jest rodzina.

– Myślę, że ludzie, którzy dotknęli sukcesu, którzy przepracowali drogę, by do niego dojść, wiedzą jak to smakuje. (...) Tej satysfakcji nic nie odbierze – mówił w programie w Nowa TV Krzysztof Hołowczyc.

Rajdowiec przyznał, że osiągnął wiele, ale nie zamierza jeszcze odpuszczać. – W sporcie zawsze jest coś do zrobienia. Zawsze można coś wygrać i jeżeli nawet osiągnąłeś jakiś cel, to można to zrobić drugi raz, nabijać statystyki… – żartował.

Czytaj także: Formuła 1: Renault zaprezentowało nowy bolid

Pytany, czy teraz zamierza już spoczywać na laurach, odpowiedział: „mam świadomość swojego wieku, swoich ograniczeń fizycznych, ale w głowie ciągle młodość”.

Hołowczyc przyznał, że Dakar (w którym brał udział kilkukrotnie) jest wykańczającym rajdem, ale „nie da się bez tego żyć”.

Mistrz rajdowy dodał, że trudno mu żyć bez sportu, kibiców, ale najważniejsza jest dla niego jest rodzina.

(„Tu i teraz”)

Krzysztof Hołowczyc

sport

rajd

Tu i teraz

Redakcja 24 godziny
date_range 21 czerwca 2017 schedule 09:56
„Zgłaszają się do nas nauczyciele, którzy tracą pracę”
1 września nie wszyscy wrócą do szkoły

– Jeżeli nauczyciel będzie chciał dopełnić swój podstawowy etat, który ma w innej szkole, będzie potrzebna zgoda dyrektora. Obawiam się, że o tę zgodę nie będzie łatwo – ocenił w Nowa TV Artur Sierawski, nauczyciel historii, inicjatywa „Nie dla chaosu w szkole”. Chaos rozpoczął się w zeszłym roku, kiedy minister Anna Zalewska ogłosiła plan swojej reformy z którego tak naprawdę nic nie wynikało – dodał nauczyciel.

Redakcja 24 godziny
date_range 22 sierpnia 2017 schedule 09:03