24h online

Cześć,

Jesteś poza Polską?

Przykro nam, ale ze względów prawnych ten materiał jest dostępny tylko na terenie Polski.

Hoffman przejmie stery PKOl?

Były rzecznik PiS bierze się za sport

Adam Hoffman ma objąć stanowisko członka zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Jak sam twierdzi, sportem interesował się od zawsze.

Adama Hofmana na członka zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego zarekomendował Polski Związek Tenisowy.

Były rzecznik PiS zapewnia, że już jako poseł i wiceszef komisji ds. sportu żywo interesował się sytuacją polskiego tenisa.

Posada w PKOL, nie jest jednak debiutem Hofmana w ogólnopolskich stowarzyszeniach. W maju zeszłego roku były polityk został wiceprezesem Związku Piłki Ręcznej. Funkcję tę pełnił jednak krótko – odszedł już w październiku po wyborze nowych władz.

Jak zapewnia były rzecznik PiS – do polityki nie wróci. Nowa ścieżka zawodowa, ma też zbiegać się z jego kondycją psycho-fizyczną, a pasja do piłki i zdrowa dieta wyparły dawne „niesportowe” nawyki.

(„24 godziny”)

pis

PKOl

sport

Polski Komitet Olimpijski

adam hofman

Redakcja 24 godziny
date_range 26 maja 2017 schedule 21:21
„Paprykarz”: przez te 500 plus nie ma ludzi do pracy
To on zapytał Donalda Tuska „jak żyć?”

– Mimo tego, że Polacy dostali takie to szumne 500 plus, na wsi nie słychać jakiegoś zachwytu z tego tytułu – ocenił Stanisław Kowalczyk, szerzej znany jako „Paprykarz”. Gość Nowa TV zasłynął pytaniem „Panie premierze, jak żyć?”, które zadał kilka lat temu Donaldowi Tuskowi. – Przez te 500 plus nie ma ludzi do pracy – dodał gość Marka Czyża. Stanisław Kowalczyk podkreślił, że takiego rozdźwięku poglądów i takiej agresji w społeczeństwie, nie było od dawna.

Redakcja 24 godziny
date_range 26 lipca 2017 schedule 09:03