24h online
George Michael nie żyje źródło: EAST NEWS

George Michael nie żyje

Miał 53 lata

George Michael zmarł w niedzielę w nocy. Znany piosenkarz umarł spokojnie w swoim domu. Policja wyklucza udział osób trzecich. Wstępnie przyjęto, że przyczyną śmierci była niewydolność serca.

Piosenkarz urodził się 25 czerwca 1963 w Londynie jako Georgios Kyriacos Panayuotou. Był jednym z założycieli grupy „Wham!”, która wypuściła niezapomniany przebój „Last Christmas”.

Zespół „Wham!” działał razem w latach 1981-1986. Później George Michael rozpoczął solową karierę, która zaowocowała wieloma przebojami i sprzedażą płyt powyżej 100 milionów sztuk na całym świecie. Podczas solowej kariery wypuścił pięć albumów studyjnych oraz trzy albumy koncertowe i kompilacje.

Największe przeboje wokalisty to: „Careless Whisper”, „Faith”, „December Song”, „Freedom” i „Father Figure”.

(se.pl)

muzyka

śmierć

george michael

Redakcja 24 godziny
date_range 26 grudnia 2016 schedule 08:06
To już 40 lat bez Elvisa Presleya
Teorie spiskowe nie tracą na popularności...

Podobno sfingował własną śmierć. Podobno żyje na wyspie z innymi sławami, które tak jak on, upozorowały swoje odejście. Podobno też porwali go kosmici. Elvis Presley nie żyje od 40 lat – rocznica minęła w wtorek. Ale zdaniem wielu, wcale nie umarł. Jego legenda na pewno żyje i ma się świetnie. Trudno zliczyć wszystkie teorie, jakie pojawiły się przez cztery ostatnie dekady. Niektórzy sami nawet przyznawali się do tego, że są Elvisem.

Redakcja 24 godziny
date_range 16 sierpnia 2017 schedule 15:33